Povezane vesti

Isplivao prvi snimak janjuša nakon izlaska iz rijalitija! Uhvaćen na "blic" u mraku: Evo gde se on nalazi (video)

Isplivao prvi snimak janjuša nakon izlaska iz rijalitija! Uhvaćen na "blic" u mraku: Evo gde se on nalazi (video)

Kurir 26.12.2023
Marko Janjušević Janjuš, hitno je sinoć izveden iz rijalitija, kako bi mu saopštili da je njegov rođeni brat Mihajlo Janjušević, prema nezvaničnim informacijama izvršio samoubistvo. Dugo se nije znala njegova tačna lokacija i da li se odmah… »
Prvi snimak janjuša nakon izlaska iz rijalitija! Uhvaćen u mraku, evo gde se nalazi nakon smrti rođenog brata (27)

Prvi snimak janjuša nakon izlaska iz rijalitija! Uhvaćen u mraku, evo gde se nalazi nakon smrti rođenog brata (27)

Mondo 26.12.2023
Marko Janjušević Janjuš napustio je Elitu nakon što mu je saopšteno da mu je brat Mihailo pronađen mrtav. Marko Janjušević Janjuš napustio je Elitu nakon što mu je saopšteno da mu je brat Mihailo pronađen mrtav. Marko Janjušević Janjuš… »
"Znam da neće da se vrati" Aneli Ahmić obuzele crne misli: Ne može da se sastavi nakon što je Janjuš napustio rijaliti…

"Znam da neće da se vrati" Aneli Ahmić obuzele crne misli: Ne može da se sastavi nakon što je Janjuš napustio rijaliti…

Kurir 26.12.2023
Marko Janjušević Janjuš, napustio je imanje Bele kuće povodom tragične vesti koja je zadesila porodicu, a reč je o smrti njegovog brata Mihaila Janjuševića. Aneli Ahmić ne može da dođe sebi otkako je Janjuš napustio imanje, a ona je popričala… »
"Uhvatio se za glavu, osetio je jak bol" Rijaliti učesnici progovorili o Janjušu: "Pretrnuo sam..."

"Uhvatio se za glavu, osetio je jak bol" Rijaliti učesnici progovorili o Janjušu: "Pretrnuo sam..."

Blic 26.12.2023
Aktuelni rijaliti učesnik Marko Janjušević Janjuš izašao je juče iz rijalitija nakon što je saznao za tragične vesti. On je izašao u pratnji obezbeđenja, a u "Beloj kući" se polemiše šta se dešava sa Janjušem i kako se oseća. - Spakovao… »
Nakon vesti o smrti Janjuševog brata, oglasio se i Filip Car! Zakopao ratne sekire: Poslao emotivnu poruku o kojoj svi…

Nakon vesti o smrti Janjuševog brata, oglasio se i Filip Car! Zakopao ratne sekire: Poslao emotivnu poruku o kojoj svi…

Kurir 26.12.2023
Bivšri rijaliti učesnik Filip Car, izjavio je iskreno saučešće porodici Janjušević nakon sazanja da se Janjušev brat prema nezvaničnim informacijama samoubio. Janjuš je noćas izveden iz rijalitija, a večeras će se uputiti u rodno Prijepolje… »
Janjuš završio u bolnici? Isplivao skandalozan snimak iz Elite, iznose mu odeću u džakovima

Janjuš završio u bolnici? Isplivao skandalozan snimak iz Elite, iznose mu odeću u džakovima

Kurir 26.12.2023
Najmlađi brat rijaliti takmičara "Elite 7" Marka Janjuševića Janjuša, Mihailo Janjušević, pronađen je mrtav u 27. godini u iznajmljenom stanu u Beogradu, ostavljajući porodicu i prijatelje u žaslotsi. Mihailova smrt, odigrala se 25. decembra… »
Poznato vreme i mesto sahrane janjuševog brata: Oglasio se zadrugar: Porodica prima saučešće u porodičnoj kući

Poznato vreme i mesto sahrane janjuševog brata: Oglasio se zadrugar: Porodica prima saučešće u porodičnoj kući

Blic 26.12.2023
Mihailo Janjušević, najmlađi brat Marka Janjuševića Janjuša izvršio je samoubistvo, a porodica i prijatelji sutra će ga ispratiti na večni počinak na groblju u Prijepolju. Janjuš je na svom Instagram profilu obavestio porodicu i prijatelje kada… »
Kakva tragedija! Filip Car se obratio Janjuševoj porodici nakon smrti mladog Mihaila

Kakva tragedija! Filip Car se obratio Janjuševoj porodici nakon smrti mladog Mihaila

Alo 26.12.2023
Ova vest je juče uzdrmala sve i mnogi su se oprostili od mladića, a sada je to učinio i bivši učesnik rijalitija, Filip Car. Rođeni brat trenutnog učesnika rijalitija, Marka Janjuševića Janjuša, Mihailo Janjušević, 25. decembra je izvršio… »
"Mama ti je okitila jelku..." Potresna objava Borisa Janjuševića kida dušu: Faco moja najlepša, ja ti dao ime živote…

"Mama ti je okitila jelku..." Potresna objava Borisa Janjuševića kida dušu: Faco moja najlepša, ja ti dao ime živote…

Kurir 26.12.2023
Brat popularnog rijaliti učesnika Marka Janjuševića Janjuša, Mihailo Janjušević za kojeg se sumnja da je sebi oduzeo život u 27. godini, tim povodom oglasile su se mnoge poznate ličnosti. Boris Janjušević još jednom potresnom objavom oprostio… »
Janjuš objavio umrlicu: Evo kada će biti sahranjen Mihailo Janjušević - "povorka kreće u 12 ispred porodične kuće"

Janjuš objavio umrlicu: Evo kada će biti sahranjen Mihailo Janjušević - "povorka kreće u 12 ispred porodične kuće"

Mondo 26.12.2023
Marko Janjušević Janjuš objavio na društvenim mrežama umrlicu svom bratu s vremenom i mestom sahrane. Marko Janjušević Janjuš objavio na društvenim mrežama umrlicu svom bratu s vremenom i mestom sahrane Mihailo Janjušević, najmlađi brat… »
Evo gde će biti sahranjen janjušev najmlađi brat: Bivši košarkaš otkrio detalje Mihailovog poslednjeg ispraćaja

Evo gde će biti sahranjen janjušev najmlađi brat: Bivši košarkaš otkrio detalje Mihailovog poslednjeg ispraćaja

Kurir 26.12.2023
Brat popularnog rijaliti učesnika Marka Janjuševića Janjuša, Mihailo Janjušević pronađen je mrtav u svom stanu. Mnogobrojni prijatelji i javne ličnosti izjavljuju saučešće, dok se na mrežama pojavila bura komenatara o sumnji da je izvršio… »
A ja ti dao ime Mihailo moj lepi, krvi moja... Reči Borisa Janjuševića teraju suze: Zar tebe moram na srce, brate moj!

A ja ti dao ime Mihailo moj lepi, krvi moja... Reči Borisa Janjuševića teraju suze: Zar tebe moram na srce, brate moj!

Mondo 26.12.2023
Boris Janjušević podelio je još jednu poruku koju je posvetio preminulom bratu Mihailu, a teške reči teraju suze na oči. Boris Janjušević podelio je još jednu poruku koju je posvetio preminulom bratu Mihailu, a teške reči teraju suze na oči… »
Poznati datum i vreme sahrane Mihajla Janjuševića

Poznati datum i vreme sahrane Mihajla Janjuševića

Alo 26.12.2023
Otkriveni detalji sahrane. Brat popularnog rijaliti učesnika Marka Janjuševića Janjuša, Mihailo Janjušević oduzeo je sebi život u 27. godini, tim povodom oglasile su se mnoge poznate ličnosti. Mihailo Janjušević biće sahranjen sutra u 27. 12. u… »
Janjuš objavio mihajlovu umrlicu! Porodica Janjušević slomljena od bola , evo gde će njegov brat biti sahranjen, na spisku…

Janjuš objavio mihajlovu umrlicu! Porodica Janjušević slomljena od bola , evo gde će njegov brat biti sahranjen, na spisku…

Alo 26.12.2023
Tuga. Mihailo Janjušević je izvršio samoubistvo vešanjem, a njegova sahrana će se obaviti sutra, u njegovom rodnom Prijepolju. Brat rijaliti učesnika Marka Janjuševića Janjuša oduzeo je sebi život u 27. godini, a ova informacija ga je zatekla… »

Vesti dana »