Povezane vesti

Izložba "Veliko srce dece Srbije" u Gradskoj kući u Novom Sadu

Izložba "Veliko srce dece Srbije" u Gradskoj kući u Novom Sadu

RTV 26.12.2023
NOVI SAD - Izložba "Veliko srce dece Srbije" otvorena je u Gradskoj kući u Novom Sadu. To je bio povod da najkreativnija deca novosadskih vrtića dobiju nagrade i paketiće od Deda Mraza, a sve u sklopu specijalnog novogodišnjeg programa. Svečani… »
U Gradskoj kući Novog Sada izložba "Veliko srce dece Srbije": "Svi treba da posvetimo malo više pažnje deci"

U Gradskoj kući Novog Sada izložba "Veliko srce dece Srbije": "Svi treba da posvetimo malo više pažnje deci"

Telegraf 26.12.2023
U pitanju je nastavak "Dečije nedelje", u okviru koje su u oktobru najmlađi Novosađani imali priliku da učestvuju u likovnom konkursu. Gradonačelnik Novog Sada Milan Đurić prisustvovao je svečanom otvaranju izložbe "Veliko srce dece Srbije" i… »
Gradonačelnik Đurić podelio 100 paketića Prvi čovek Grada: Uvek mi je drago kada u gostima imam najmlađe, vesele…

Gradonačelnik Đurić podelio 100 paketića Prvi čovek Grada: Uvek mi je drago kada u gostima imam najmlađe, vesele…

Kurir 26.12.2023
Danas je u Gradskoj kući upriličen program za decu, a dodeljeno je i 100 novogodišnjih paketića. Program je započet uz pesme dečjeg hora „Do Re Mi“, nakon čega je realizovana priredba pod nazivom „Kuglolina“. Deda Mraz je upriličio ceo… »
Gradonačelnik Đurić podelio najmlađim Novosađanima 100 paketića: "Ovo su lepe i radosne stvari za kraj godine"

Gradonačelnik Đurić podelio najmlađim Novosađanima 100 paketića: "Ovo su lepe i radosne stvari za kraj godine"

Telegraf 26.12.2023
Mališani su aktivno učestvovali u priredbi, a najveće oduševljenje je bilo kada su ugledali Deda Mraza. Sto novogodišnjih paketića dodeljeno je danas u Gradskoj kući u Novom Sadu gde je upriličen program za decu. Program je započet uz pesme… »

Vesti dana »