Povezane vesti

Izrael proširio ofanzivu, upozorio da će rat u Gazi trajati "mnogo meseci"

Izrael proširio ofanzivu, upozorio da će rat u Gazi trajati "mnogo meseci"

Glas Amerike 26.12.2023
Izrael je započeo nove vazdušne napade na centralni deo Gaze i proširio kopnenu ofanzivu na urbane izbegličke kampove, dok su u enklavi potpuno poremećene komunikacije a Izrael upozorio da će rat trajati više meseci. Ujedinjene nacije saopštile su… »
UN ozbiljno zabrinute zbog izraelskih napada na centralni deo Gaze

UN ozbiljno zabrinute zbog izraelskih napada na centralni deo Gaze

N1 Info 26.12.2023
Ujedinjene nacije su izrazile ozbiljnu zabrinutost zbog nastavka izraelskog bombardovanja centralnog dela Pojasa Gaze i apelovale na izraelske snage da preduzmu sve mere na raspolaganju da zaštite civile. „Mi smo ozbiljno zabrinuti zbog nastavka… »
UN ozbiljno zabrinute zbog izraelskih napada na centralni deo Gaze

UN ozbiljno zabrinute zbog izraelskih napada na centralni deo Gaze

Vesti online 26.12.2023
Ujedinjene nacije su izrazile ozbiljnu zabrinutost zbog nastavka izraelskog bombardovanja centralnog dela Pojasa Gaze i apelovale na izraelske snage da preduzmu sve mere na raspolaganju da zaštite civile. – Mi smo ozbiljno zabrinuti zbog nastavka… »
UN ozbiljno zabrinute zbog izraelskih napada na centralni deo Gaze

UN ozbiljno zabrinute zbog izraelskih napada na centralni deo Gaze

Novi magazin 26.12.2023
Ujedinjene nacije su danas izrazile ozbiljnu zabrinutost zbog nastavka izraelskog bombardovanja centralnog dela Pojasa Gaze i apelovale na izraelske snage da preduzmu sve mere na raspolaganju da zaštite civile. "Mi smo ozbiljno zabrinuti zbog nastavka… »

Vesti dana »