Povezane vesti

Milena kao da je osetila da će umreti! Detalji nesreće u Tutinu u kojoj je poginula trudnica: Plač deteta odzvanjao kanjonom…

Milena kao da je osetila da će umreti! Detalji nesreće u Tutinu u kojoj je poginula trudnica: Plač deteta odzvanjao kanjonom…

Kurir 26.12.2023
"Plač deteta je odzvanjao kanjonom. Milena je držala Nikolu za ruku i nije mu dala da ode, kao da je osetila da će umreti", ovim rečima za započinje ispovest komandir Vatrogasnog odeljenja u Tutinu, Saudin Pramenković koji je zajedno sa svojom… »
"Plač deteta je odzvanjao kanjonom": Vatrogasac koji je spasavao tročlanu porodicu u Tutinu otkriva detalje stravične…

"Plač deteta je odzvanjao kanjonom": Vatrogasac koji je spasavao tročlanu porodicu u Tutinu otkriva detalje stravične…

Blic 26.12.2023
"Plač deteta je odzvanjao kanjonom. Milena je držala Nikolu za ruku i nije mu dala da ode, kao da je osetila da će umreti", ovim rečima za "Blic" započinje ispovest komandir Vatrogasnog odeljenja u Tutinu, Saudin Pramenković koji je zajedno sa… »
"Trudnica nije htela da pusti ruku muža": Komandir koji je spasavao porodicu iz kanjona Ibra otkrio potresne detalje!

"Trudnica nije htela da pusti ruku muža": Komandir koji je spasavao porodicu iz kanjona Ibra otkrio potresne detalje!

Mondo 26.12.2023
Tročlana porodica sletela je automobilom u kanjon Ibra prošle nedelje. Tročlana porodica sletela je automobilom u kanjon Ibra prošle nedelje. U mestu Batrge kod Tutina u saobraćajnoj nesreći nastradala je trudnica M.F. (32), kada je sa suprugom N.F… »
"Pustite mene, ja nisam bitna, spasite mi dete": Poslednje reči poginule trudnice odzvanjaju! Njena porodica slomljena od bola

"Pustite mene, ja nisam bitna, spasite mi dete": Poslednje reči poginule trudnice odzvanjaju! Njena porodica slomljena od bola

Kurir 26.12.2023
Strašna tragedija je zadesila selo Biljeg u opštini Merošina kod Niša, odakle je rodom Milena F. (32), koja je u petak poginula u saobraćajnoj nesreći u mestu Batrge kod Tutina, a koja je bila u devetom mesecu trudniće. Sa njom u kolima su, kako je… »

Vesti dana »