Povezane vesti

Jovanović Ćuta Vučiću: Bez odlaganja, pusti nevinu decu iz pritvora, a hapsi mene

Jovanović Ćuta Vučiću: Bez odlaganja, pusti nevinu decu iz pritvora, a hapsi mene

Novi magazin 26.12.2023
Lider pokreta Ekološki ustanak Aleksandar Jovanović Ćuta obratio se večeras predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću sa zahtevom da bude uhapšen zbog poziva na protest ispred Skupštine Beograda tokom kog je došlo do incidenata, a da istovremeno na… »
Jovanović Ćuta Vučiću: Bez odlaganja pusti nevinu decu iz pritvora a hapsi mene

Jovanović Ćuta Vučiću: Bez odlaganja pusti nevinu decu iz pritvora a hapsi mene

Beta 26.12.2023
Lider pokreta Ekološki ustanak Aleksandar Jovanović Ćuta obratio se večeras predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću sa zahtevom da bude uhapšen zbog poziva na protest ispred Skupštine Beograda tokom kog je došlo do incidenata a da istovremeno na… »
Aleksandar Jovanović Ćuta od Aleksandra Vučića traži da uhapsi njega, a pusti “nevinu decu”

Aleksandar Jovanović Ćuta od Aleksandra Vučića traži da uhapsi njega, a pusti “nevinu decu”

Insajder 26.12.2023
Lider pokreta Ekološki ustanak Aleksandar Jovanović Ćuta obratio se večeras predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću sa zahtevom da njega uhapse zbog poziva na protest ispred Skupštine Beograda, a da se na slobodu puste kako je rekao, nevina deca… »
Poruka Ćute Vučiću: Pusti nevinu decu, daj nalog pa nek mene privedu

Poruka Ćute Vučiću: Pusti nevinu decu, daj nalog pa nek mene privedu

N1 Info 26.12.2023
Aleksandar Jovanović Ćuta iz Ekološkog ustanka pozvao je predsednika Srbije Aleksandra Vučića da oslobodi građane koji su uhapšeni u nedelju veče toko protesta ispred zgrade Starog dvora. „Aleksandre Vučiću, ti koji u ovoj zemlji odlučuješ o… »
Nestorović se odrekla poslaničkog imuniteta: Vučiću, ukinite pritvor deci i procesuirajte nas, narodne poslanike

Nestorović se odrekla poslaničkog imuniteta: Vučiću, ukinite pritvor deci i procesuirajte nas, narodne poslanike

Nova 26.12.2023
Narodna poslanica i članica Ekološkog ustanka Danijela Nestorović pozvala je večeras predsednika Srbije Aleksandra Vučića da oslobodi uhapšene na protestima ispred Skupštine grada i da umesto toga procesuira narodne poslanike koji su ih na protest… »
Ćuta se obratio Vučiću: Pusti nevinu decu, daj nalog, pa nek mene privedu

Ćuta se obratio Vučiću: Pusti nevinu decu, daj nalog, pa nek mene privedu

Nova 26.12.2023
Aleksandar Jovanović Ćuta iz Ekološkog ustanka obratio se predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću i pozvao ga da oslobodi građane koji su uhapšeni u nedelju uveče na protestu ispred Starog dvora, gde je došlo do nereda. „Aleksandre Vučiću, ti… »

Vesti dana »