Povezane vesti

Napadnut doktor i njegova dva sina u Beogradu

Napadnut doktor i njegova dva sina u Beogradu

Slobodna Evropa 27.12.2023
Doktor Branko Kajtazi i njegova dva maloletna sina pretučena su 26. decembra u Beogradu, saopštio je pokret Opre Roma Srbija. Taj pokret je na Fejsbuku (Facebook) 27. decembra naveo da su Kajtazija i njegove sinove napala dva maloletnika metalnim… »
Doktor Kajtazi posle 24 sata na intenzivnoj pušten kući: Imam potres mozga,6 kopči na glavi, napali su čoveka od 40 godina…

Doktor Kajtazi posle 24 sata na intenzivnoj pušten kući: Imam potres mozga,6 kopči na glavi, napali su čoveka od 40 godina…

Kurir 27.12.2023
Još imam vrtoglavice i glavobolju usled potresa mozga koji sam zadobio kada su me maloletnici pretukli, ali sam ipak stabilnog opšteg stanja, te su me otpustili iz Urgentnog centra, gde sam 24 sata bio u intenzivnoj nezi. Potres mozga je teška telesna… »
Doktor i njegovi sinovi napadnuti na Voždovcu, Opre Roma tvrdi – napad rasno motivisan

Doktor i njegovi sinovi napadnuti na Voždovcu, Opre Roma tvrdi – napad rasno motivisan

N1 Info 27.12.2023
Doktora Branka Kajtazija, specijalistu neurologije, i njegove sinove od 13 i 15 godina, u utorak su metalnim šipkama pretukla dvojica maloletnika u osnovnoj školi "Branislav Nušić" na Voždovcu, saopštila je organizacija Opre Roma. Opre Roma Srbija… »
Unija Roma Srbije: Kazniti napadače koji su pretukli Branka Kajtazija; Vučić osuđuje napad na doktora i njegove sinove

Unija Roma Srbije: Kazniti napadače koji su pretukli Branka Kajtazija; Vučić osuđuje napad na doktora i njegove sinove

Insajder 27.12.2023
Unija Roma Srbije (URS) najoštrije je u sredu, 27. decembra, osudila brutalni napad na doktora Branka Kajtazija i njegove maloletne sinove u Osnovnoj školi “Branislav Nušić” na Voždovcu i pozvala nadležne da hitno istraže ovaj incident i… »
U Beogradu brutalno pretučen poznati lekar i njegova dva sina, maloletni nasilnici ih tukli štanglama

U Beogradu brutalno pretučen poznati lekar i njegova dva sina, maloletni nasilnici ih tukli štanglama

Luftika 27.12.2023
Doktor Branko Kajtazi, specijalista neurolog i njegovi sinovi (13) i (15), pretučeni su u utorak od strane dva mladića u Osnovnoj školi „Branislav Nušić“ na Voždovcu. – Dvojica dečaka prebila su mene i mog najstarijeg, maloletnog sina od 15… »
Tukli su ih štanglama: Poznati neurolog i njegova dva sina brutalno pretučeni na Voždovcu

Tukli su ih štanglama: Poznati neurolog i njegova dva sina brutalno pretučeni na Voždovcu

Blic 26.12.2023
Doktor Branko Kajtazi, specijalista neurolog i njegovi sinovi (13) i (15), pretučeni su danas od strane dva maloletnika na Voždovcu. Do incidenta je došlo kod Centralnog groblja, kada su nasilnici na njih nasrnuli metalnim šipkama. Sva trojica su… »
"Krvarili smo mnogo": Poznati neurolog dobio potres mozga nakon što su maloletnici prebili njega i sinove: "Zaleteli su se…

"Krvarili smo mnogo": Poznati neurolog dobio potres mozga nakon što su maloletnici prebili njega i sinove: "Zaleteli su se…

Blic 26.12.2023
Doktor Branko Kajtazi, specijalista neurolog i njegovi sinovi (13) i (15), pretučeni su juče od strane dva mladića kod Osnovne škole "Branislav Nušić" na Voždovcu, a povodom ovog incidenta oglasio se i sam doktor. - Dvojica dečaka prebila su mene… »

Vesti dana »