Povezane vesti

Pustite me da ga bijem Ćuta i Miki Aleksić u epizodi vašarskih kavgadžija: Kad se kod kukavica javi naknadno junaštvo

Pustite me da ga bijem Ćuta i Miki Aleksić u epizodi vašarskih kavgadžija: Kad se kod kukavica javi naknadno junaštvo

Kurir 27.12.2023
Šta je zajedničko naknadnoj pameti i naknadnom junaštvu, a u čemu se razlikuju? Zajednička im je apsolutna beskorisnost, a razlika je u tome što se naknadna pamet pre ili kasnije javlja svima, a junaštvo posle bitke samo kod kukavica i ljiga… »
Iza vesti: Miroslav Aleksić

Iza vesti: Miroslav Aleksić

N1 Info 27.12.2023
Jedan od nosilaca liste "Srbija protiv nasilja" Miroslav Aleksić izjavio je za N1 da je on pozvao ljude na protestu u nedelju uveče da okruže Stari dvor, i poručio je da se javno odriče svog poslaničkog imuniteta, i da ako Vučić hoće nekog da… »
Aleksić: Vučiću, ako nekog treba da hapsiš, evo hapsi mene, javno se odričem imuniteta

Aleksić: Vučiću, ako nekog treba da hapsiš, evo hapsi mene, javno se odričem imuniteta

Glas Zaječara 27.12.2023
Jedan od nosilaca liste „Srbija protiv nasilja“ Miroslav Aleksić izjavio je za N1 da je on pozvao ljude na protestu u nedelju uveče da okruže Stari dvor, i poručio je da se javno odriče svog poslaničkog imuniteta, i da ako Vučić hoće nekog da… »
Aleksić: Vučiću, javno se odričem imuniteta, ako nekog treba da hapsiš, evo hapsi mene

Aleksić: Vučiću, javno se odričem imuniteta, ako nekog treba da hapsiš, evo hapsi mene

Nova 27.12.2023
Jedan od nosilaca liste "Srbija protiv nasilja" Miroslav Aleksić izjavio je za N1 da je on pozvao ljude na protestu u nedelju uveče da okruže Stari dvor, i poručio je da se javno odriče svog poslaničkog imuniteta, i da ako Vučić hoće nekog da… »
Aleksić: Vučiću, ako nekog treba da hapsiš, evo hapsi mene, javno se odričem imuniteta

Aleksić: Vučiću, ako nekog treba da hapsiš, evo hapsi mene, javno se odričem imuniteta

N1 Info 27.12.2023
Jedan od nosilaca liste "Srbija protiv nasilja" Miroslav Aleksić izjavio je za N1 da je on pozvao ljude na protestu u nedelju uveče da okruže Stari dvor, i poručio je da se javno odriče svog poslaničkog imuniteta, i da ako Vučić hoće nekog da… »
Aleksić: Vučiću, ako nekoga treba da hapsiš - hapsi mene, odričem se imuniteta

Aleksić: Vučiću, ako nekoga treba da hapsiš - hapsi mene, odričem se imuniteta

Radio 021 27.12.2023
Jedan od nosilaca liste "Srbija protiv nasilja" Miroslav Aleksić izjavio je da se javno odriče svog poslaničkog imuniteta, i da ako Vučić hoće nekog da hapsi, neka uhapsi njega. Aleksić je za N1 rekao da je juče sa kolegama proveo dan u Palati… »
Aleksić poručuje Vučiću: Javno se odričem imuniteta, evo hapsi mene

Aleksić poručuje Vučiću: Javno se odričem imuniteta, evo hapsi mene

Novi magazin 27.12.2023
Jedan od nosilaca liste "Srbija protiv nasilja" Miroslav Aleksić izjavio je za N1 da je on pozvao ljude na protestu u nedelju uveče da okruže Stari dvor, i poručio je da se javno odriče svog poslaničkog imuniteta, i da ako Vučić hoće nekog da… »
Poruka Ćute Vučiću: Pusti nevinu decu, daj nalog pa nek mene privedu

Poruka Ćute Vučiću: Pusti nevinu decu, daj nalog pa nek mene privedu

Danas 26.12.2023
Aleksandar Jovanović Ćuta iz Ekološkog ustanka pozvao je predsednika Srbije Aleksandra Vučića da oslobodi građane koji su uhapšeni u nedelju veče toko protesta ispred zgrade Starog dvora, prenosi N1. „Aleksandre Vučiću, ti koji u ovoj zemlji… »

Vesti dana »