Povezane vesti

Potresna objava nakon što je sahranio brata: Janjuš ne može da dođe sebi, slika govori više od reči! Tuga (foto)

Potresna objava nakon što je sahranio brata: Janjuš ne može da dođe sebi, slika govori više od reči! Tuga (foto)

Kurir 27.12.2023
Brat Marka Janjuševića Janjuša, Mihailo, sahranjen je danas u Prijepolju. Janjuš je na sahrani bio potpuno van sebe, a sada se oglasio i putem Instagrama. - Ode ti, lepi moj - napisao je uz Mihailovu fotografiju. Janjuš se u toku sahrane potpuno… »
Nakon sahrane najmlađeg brata ne može da dođe sebi! Potresna Janjuševa objava kida dušu - "Ode ti lepi moj..."

Nakon sahrane najmlađeg brata ne može da dođe sebi! Potresna Janjuševa objava kida dušu - "Ode ti lepi moj..."

Mondo 27.12.2023
Marko Janjušević Janjuš potresnom objavom oglasio se nakon sahrane brata Mihaila. Marko Janjušević Janjuš potresnom objavom oglasio se nakon sahrane brata Mihaila. Marko Janjušević Janjuš hitno je izveden iz Elite nakon tragične vesti da je… »
"Molimo sve da Mihailu oproste voljne i nevoljne grehe": Porodica Janjušević nakon sahrane smogla snage da se obrati: Janjuš…

"Molimo sve da Mihailu oproste voljne i nevoljne grehe": Porodica Janjušević nakon sahrane smogla snage da se obrati: Janjuš…

Blic 27.12.2023
Rijaliti učesnik Marko Janjušević Janjuš danas na gradskom groblju u Prijepolju sahranio je mlađeg brata Mihaila (27), koji je oduzeo sebi život. Porodica i prijatelji oprostili su se od njega danas, a Mihailova porodica nakon sahrane obratila se… »
Mihailo Janjušević biće sahranjen danas u Prepolju!

Mihailo Janjušević biće sahranjen danas u Prepolju!

Svet plus 27.12.2023
Danas u 12 časova u Prijepolju na groblju "Dvorine", biće sahranjen Mihailo Janjušević koji je pre dva dana izvršio samoubistvo! Telo Mihaila Janjuševića (27), rođenog brata Marka Janjuševića Janjuša, koji je pre dva dana izvršio samoubistvo… »
Danas je sahrana janjuševog brata: Telo Mihaila Janjuševića dopremljeno u Prijepolje - jauci ispred porodične kuće

Danas je sahrana janjuševog brata: Telo Mihaila Janjuševića dopremljeno u Prijepolje - jauci ispred porodične kuće

Mondo 27.12.2023
Mihailo Janjušević biće sahranjen danas u rodnom Prijepolju. Mihailo Janjušević biće sahranjen danas u rodnom Prijepolju Mihailo Janjušević, najmlađi brat rijaliti učesnika Marka Janjuševića Janjuša, biće sahranjen danas na groblju u… »

Vesti dana »