Povezane vesti

Još me pitali što se guram: Pevač otkrio najneprijatniju scenu koju je doživeo - "Platio sam kartu za sopstveni nastup"

Još me pitali što se guram: Pevač otkrio najneprijatniju scenu koju je doživeo - "Platio sam kartu za sopstveni nastup"

Mondo 27.12.2023
Pevač Peđa Medenica ispričao hit anegdotu u emisiji. Pevač Peđa Medenica ispričao hit anegdotu u emisiji. Pevač Peđa Medenica, koji je pre nekoliko godina zapalio društvene mreže postom o diplomama i pijaci, gostovao je u emisiji Ognjena… »
Ovo bi svakog pevača bilo sramota da prizna: Folker otkrio šta mu se desilo na nastupu, blam: "Menadžer mi se nije javljao"

Ovo bi svakog pevača bilo sramota da prizna: Folker otkrio šta mu se desilo na nastupu, blam: "Menadžer mi se nije javljao"

Blic 27.12.2023
Peđa Medenica danas redovno nastupa, ali na početku karijere nije mu bilo lako da se probije na estradi. Upravo u tom periodu dogodila mu se situacija, koja se skoro nikome nije desila od njegovih kolega. Naime, pevač je trebalo da nastupa u jednom… »
Pevač priznao što nijedan do SAD nije! Evo šta se desilo Peđi Medenici na nastupu, takav blam retko ko ima snage da doživi

Pevač priznao što nijedan do SAD nije! Evo šta se desilo Peđi Medenici na nastupu, takav blam retko ko ima snage da doživi

Kurir 27.12.2023
Peđa Medenica, pevač, tekstopisac i kompozitar, bio je krajnje iskren pa je podelio sa publikom jednu situaciju, ne tako prijatnu. Peđa je bio gost emisije "Amidži šou", a pitanje koje mu je postavljeno je bilo da opiše najneprijatniju scenu koju je… »

Vesti dana »