Povezane vesti

Sala “Mira Banjac” u bioskopu Abazija na Paliću počinje sa redovnim repertoarom u januaru 2024. godine

Sala “Mira Banjac” u bioskopu Abazija na Paliću počinje sa redovnim repertoarom u januaru 2024. godine

Danas 27.12.2023
U julu 2022. godine u okviru četvrtog ciklusa „Istorija vojvođanskog filma“ najavljeno je otvaranje sale Mira Banjac Kulturnog centra i bioskopa Abazija, u prisustvu ove velike umetnice. Ove godine završeno je opremanje sale, uz podršku Filmskog… »
“Šta ja posle ovoga mogu da tražim“: Sala “Mira Banjac” u bioskopu Abazija na Paliću

“Šta ja posle ovoga mogu da tražim“: Sala “Mira Banjac” u bioskopu Abazija na Paliću

N1 Info 27.12.2023
Ove godine završeno je opremanje sale Mira Banjac Kulturnog centra i bioskopa Abazija, uz podršku Filmskog centra Srbije, i sala će biti otvorena za redovni repertoar od 11. januara 2024. godine. U julu 2022. godine u okviru četvrtog ciklusa… »
„Šta ja posle ovoga mogu da tražim?“: Mira Banjac povodom sale bioskopa na Paliću koja nosi njeno ime

„Šta ja posle ovoga mogu da tražim?“: Mira Banjac povodom sale bioskopa na Paliću koja nosi njeno ime

Nova 27.12.2023
Ove godine završeno je opremanje sale Mira Banjac Kulturnog centra i bioskopa Abazija, uz podršku Filmskog centra Srbije, koja će biti otvorena za redovni repertoar od 11. januara 2024. godine. „Šta ja posle ovoga mogu da tražim? Dobiti bioskop… »
Sala „Mira Banjac” u bioskopu na Paliću

Sala „Mira Banjac” u bioskopu na Paliću

Politika 27.12.2023
Ove godine završeno je opremanje Sale „Mira Banjac” Kulturnog centra i bioskopa Abazija, uz podršku Filmskog centra Srbije, koja će biti otvorena za redovni repertoar od 11. januara 2024. godine. „Šta ja posle ovoga mogu da tražim? Dobiti… »

Vesti dana »