Povezane vesti

Smit trenirao prvi put sa crno-belima

Smit trenirao prvi put sa crno-belima

Sportske.net 27.12.2023
Novi košarkaš Partizana jeste Džejlin Smit, nekadašnji košarkaš Albe, doskorašnji igrač Virtusa gde su očekivali više. Hrvatski reprezentativac se nije najbolje uklopio u redove crno-belih iz Bolonje, videćemo da li će kod Željka Obradovića… »
Smit odradio prvi trening sa crno-belima: Ovom timu ne treba pomoć u napadu

Smit odradio prvi trening sa crno-belima: Ovom timu ne treba pomoć u napadu

Sportski žurnal 27.12.2023
I – posle svega – pun je utisaka. Džajlin Smit je odradio prvi trening sa novim klubom. I – posle svega – pun je utisaka. - Svi su bili dobri prema meni, pomogli su mi i da upoznam grad. Tek sam došao, biće mi potrebno malo vremena i da upoznam… »
''Svi pričaju o najboljem treneru, jedva čekam da istrčim pred navijače'' Novi plejmejker Partizana nakon odrađenog prvog…

''Svi pričaju o najboljem treneru, jedva čekam da istrčim pred navijače'' Novi plejmejker Partizana nakon odrađenog prvog…

Večernje novosti 27.12.2023
Džejlin Smit je odradio prvi trening sa ekipom Partizana, a istakao je da su ga svi fenomenalno prihvatili pri dolasku u novu sredinu. M. Vukadinović - Svi su me dobro prihvatili. Raduje me što sam ovde, stigao sam juče, potrebno mi je još vremena da… »
Smit: "Timu nije potrebno ništa više u napadu, ja sam tu zbog odbrane"

Smit: "Timu nije potrebno ništa više u napadu, ja sam tu zbog odbrane"

Sportske.net 27.12.2023
Džejlin Smit je odradio prvi trening sa ekipom Partizana. Pitanje je da li će biti u timu za sutrašnju utakmicu protiv Virtusa i o tome će odlučiti Željko Obradović, a za početak je istakao da je dobro prihvaćen od strane svih u klubu. "Svi su me… »
Smit odradio prvi trening u dresu Partizana

Smit odradio prvi trening u dresu Partizana

Telegraf 27.12.2023
Ipak, neće moći da pomogne crno-belima protiv Virtusa. Amerikanac Džejlin Smit, najnovije pojačanje Partizana, odradio je u sredu prvi trening sa novim saigračima - pred duel sa Virtusom u Evroligi! Smit neće moći da pomogne saigračima protiv… »
Pustili Smita u Partizan, ali našli pojačanje: Virtus naciljao novog plejmejkera

Pustili Smita u Partizan, ali našli pojačanje: Virtus naciljao novog plejmejkera

Telegraf 27.12.2023
Banki je izrazio želju... Nakon što je tim Virtusa iz Bolonje napusito novi košarkaš Partizana Džejlin Smit, klub je uspeo da nađe pojačanje veoma brzo. Kako piše Sportando u tim iz Bolonje stiže Letonac Rihards Lomaž, 27-godišnji plejmejker… »
Vratio se u evroligu zbog partizana: Bek sipao u Turskoj, sad ćemo ga gledati u "Areni"!

Vratio se u evroligu zbog partizana: Bek sipao u Turskoj, sad ćemo ga gledati u "Areni"!

Mondo 27.12.2023
Potpisao je Partizan novog plejmejkera Džejlina Smita, što je dovelo do novih poteza na tržištu u Evroligi. Potpisao je Partizan novog plejmejkera Džejlina Smita, što je dovelo do novih poteza na tržištu u Evroligi. Partizan je reagovao na… »

Vesti dana »