Povezane vesti
Vlasnik hotela u BiH priznao pred sudom da je pretukao bivšu recepcionarku
Slobodna Evropa 27.12.2023
Amir Džafić, vlasnik hotela ''Jablanica", optužen da je pretukao bivšu recepcionerku Enisu Klepo, priznao je 27. decembra krivicu pred Općinskim sudom u Konjicu. "On je priznao sve navode iz optužnice. Postupak je danas završen. Saslušani su svjedoci i… »
Nasilni vlasnik hotela priznao krivicu: Sutra izricanje presude za brutalno premlaćivanje recepcionerke hotela u Jablanici
Blic 27.12.2023
U Opštinskom sudu Konjic danas je počelo i završeno suđenje Amiru Džafiću (44) iz Jablanice optuženom maltretiranje i premlaćivanje radnice Enise Klepo (28), takođe, iz Jablanice. Glavni pretres je bio zakazan 27.novembra, međutim, otkazan je zbog… »
Vesti dana »

Panika u portu: Čovek koji je prošle godine namučio Zvezdu sada propušta ponovni okršaj! Piksi odlazi: Navijači iskazali nezadovoljstvo prikazanima protiv Engleske!
Hot sport pre 12 minutajoš 60 povezanih

"Želi razmenu talaca i kraj rata": Bela kuća se oglasila o napadu Izraela na Katar, Tramp besan
Mondo pre 37 minutajoš 60 povezanih

(VIDEO) Nije bilo prijatno: Piksi glasno izviždan po izlasku
Sport klub pre 13 minutajoš 31 povezana

Nepal suočen sa masovnim protestima, nasiljem i ostavkom premijera nakon zabrane društvenih mreža
Naslovi.ai pre 1 satjoš 40 povezanih

Opozicija u Strazburu tražila da EP uvede sankcije Vučiću, Brnabić, Dačiću i Macutu
Vreme pre 6 satijoš 33 povezane