Povezane vesti

Vučić šampion takmičenja za "Laž godine": Mi smo izgradili 147 zdravstvenih objekata, a oni nula

Vučić šampion takmičenja za "Laž godine": Mi smo izgradili 147 zdravstvenih objekata, a oni nula

Radio 021 27.12.2023
U tradicionalnoj anketi Istinomera najviše glasova dobila je izjava predsednika Aleksandra Vučića u kojoj tvrdi da je bivša vlast izgradila "nula" bolnica, domova zdravlja i zdravstvenih objekata. Ovogodišnja lista za laž godine bila je šarenolika… »
Laž godine izrekao predsednik Srbije Aleksandar Vučić

Laž godine izrekao predsednik Srbije Aleksandar Vučić

Nova 27.12.2023
U Istinomerovoj tradicionalnoj anketi za laž godine najviše glasova čitateljki i čitalaca dobila je izjava predsednika Aleksandra Vučića u kojoj tvrdi da je bivša vlast izgradila “nula” bolnica, domova zdravlja i zdravstvenih objekata. Drugo… »
Za laž godine izabrana Vučićeva izjava: „Mi smo izgradili 147 bolnica, domova zdravlja, zdravstvenih objekata izgrađeno…

Za laž godine izabrana Vučićeva izjava: „Mi smo izgradili 147 bolnica, domova zdravlja, zdravstvenih objekata izgrađeno…

Danas 27.12.2023
U Istinomerovoj tradicionalnoj anketi za laž godine najviše glasova čitateljki i čitalaca dobila je izjava predsednika Aleksandra Vučića u kojoj tvrdi da je bivša vlast izgradila „nula“ bolnica, domova zdravlja i zdravstvenih objekata. Drugo… »
Laž godine po anketi Istinomera: Prvo mesto Vučić, drugo Đukanović…

Laž godine po anketi Istinomera: Prvo mesto Vučić, drugo Đukanović…

N1 Info 27.12.2023
U Istinomerovoj tradicionalnoj anketi za laž godine najviše glasova čitateljki i čitalaca dobila je izjava predsednika Aleksandra Vučića u kojoj tvrdi da je bivša vlast izgradila “nula” bolnica, domova zdravlja i zdravstvenih objekata. Drugo… »
Laž godine po anketi Istinomera: Prvo mesto Vučić, drugo Đukanović…

Laž godine po anketi Istinomera: Prvo mesto Vučić, drugo Đukanović…

Novi magazin 27.12.2023
U Istinomerovoj tradicionalnoj anketi za laž godine najviše glasova čitateljki i čitalaca dobila je izjava predsednika Aleksandra Vučića u kojoj tvrdi da je bivša vlast izgradila “nula” bolnica, domova zdravlja i zdravstvenih objekata. Drugo… »

Vesti dana »