Povezane vesti

Luka Vildoza: "Biće mi čudno, sve mi je bilo lepo osim poraza od Partizana"

Luka Vildoza: "Biće mi čudno, sve mi je bilo lepo osim poraza od Partizana"

Sportske.net 27.12.2023
Košarkaš Panatinaikosa Luka Vildoza izjavio je za "Sport Klub" da će biti čudno nastupati sutra protiv Crvene zvezde. Dva tima se u okviru 17. kola Evrolige sastaju u "OAKA" areni, a Vildoza će po prvi put istrčati na parket protiv nekadašnjeg… »
Banki: "Igraćemo u jedinstvenom ambijentu!"

Banki: "Igraćemo u jedinstvenom ambijentu!"

Sportske.net 27.12.2023
Košarkaši Virutsa u četvrtak od 18.30 sati gostuju Partizanu u meču 17. kola Evrolige. "Štark arena" biče poprište spektakla dve crno-bele ekipe koje su pokazale velike kvalitet u dosadašnjem delu Evrolige. Partizan je trenutno šesti na tabeli sa… »
Luka: Partizan se nalazi u odličnoj formi, moramo da igramo borbeno

Luka: Partizan se nalazi u odličnoj formi, moramo da igramo borbeno

Sportski žurnal 27.12.2023
Košarkaši Partizana dočekaće sutra u 18.30 časova u Beogradu ekipu Virtusa u 17. kolu Evrolige. Trener košarkaša Virtusa Luka Bjanki izjavio je danas da se Partizan nalazi u odličnoj formi i dodao da njegov tim mora da odigra borben meč ako želi… »
Ledej pred Virtus: "Težak protivnik, imaju gladne igrače, moramo izaći i uraditi šta je potrebno"

Ledej pred Virtus: "Težak protivnik, imaju gladne igrače, moramo izaći i uraditi šta je potrebno"

Sportske.net 27.12.2023
Košarkaši Partizana sutra od 18.30 sati dočekuju Virtus u 17. kolu Evrolige, koje će kompletirati prvi deo regularne sezone. Tim iz Bolonje je najprijatnije iznenađenje dosadašnjeg dela sezone i u Beograd stiže sa skorom 11-5. Italijanska ekipa se… »
Trener Virtusa: ''Partizan je u odličnoj formi, moramo da pristupimo borbeno''

Trener Virtusa: ''Partizan je u odličnoj formi, moramo da pristupimo borbeno''

Večernje novosti 27.12.2023
Trener košarkaša Virtusa Luka Bjanki izjavio je danas da se Partizan nalazi u odličnoj formi i dodao da njegov tim mora da odigra borben meč ako želi da ostvari pobedu u 17. kolu Evrolige. FOTO: EPA Košarkaši Partizana dočekaće sutra u 18.30… »
Luka Banki pred Partizan: "Moramo potvrditi našu poziciju na tabeli, kvalitetan su protivnik"

Luka Banki pred Partizan: "Moramo potvrditi našu poziciju na tabeli, kvalitetan su protivnik"

Telegraf 27.12.2023
Banki i Šengelija pričali su pred novi meč u Evroligi. Trener košarkaša Virtusa Luka Banki izjavio je danas da se Partizan nalazi u odličnoj formi i dodao da njegov tim mora da odigra borben meč ako želi da ostvari pobedu u 17. kolu Evrolige… »

Vesti dana »