Povezane vesti

Najbolje tek dolazi

Najbolje tek dolazi

Politika 28.12.2023
U duelu dva najbolja igrača planete Novak Đoković izgubio posle preokreta od Karlosa Alkaraza sa 4:6, 6:4, 6:4, ali najavio da još ima šta da pokaže. Gromoglasnim aplauzom i ovacijama velelepna i krcata Kraljevska arena dočekala je dvojicu… »
Da li je ovo realno? Evo koliko je Novak Đoković zaradio na spektaklu u Rijadu

Da li je ovo realno? Evo koliko je Novak Đoković zaradio na spektaklu u Rijadu

Večernje novosti 28.12.2023
NAJBOLjI teniser sveta Novak Đoković juče je u Rijadu igrao egzibicioni meč sa Karlosom Alkarazom, a mladi Španac, koji je Noletu prethodne sezone bio veliki konkurent, slavio je nakon tri seta. Foto: EPA Međutim, Novak nakon gostovanja u Saudijskoj… »
Karlos Alkaraz pobedio Novaka Đokovića pred 40.000 gledalaca na egzibicionom meču u Saudijskoj Arabiji

Karlos Alkaraz pobedio Novaka Đokovića pred 40.000 gledalaca na egzibicionom meču u Saudijskoj Arabiji

Danas 28.12.2023
Španski teniser Karlos Alkaraz pobedio je Novaka Đokovića sa 4:6, 6:4, 6:4 u egzibicionom meču koji je odigran u Rijadu, glavnom gradu Saudijske Arabije. U duelu dva najbolja igrača na svetu srpski teniser osvojio je prvi set, ali je Španac bio… »
"Ja to nisam rekao!" Alkaraz o Đokoviću: Izgleda kao da ima 20 godina, srećan sam što mogu da igram protiv njega

"Ja to nisam rekao!" Alkaraz o Đokoviću: Izgleda kao da ima 20 godina, srećan sam što mogu da igram protiv njega

Večernje novosti 27.12.2023
NOVAK Đoković i Karlos Alkaraz priredili su pravi spektakl navijačima u Rijadu. Na kraju se radovao Španac koji je pobedio sa 4:6, 6:4, 6:4. Momak iz Mursije se osvrnuo na duel sa svetskim brojem jedan. Foto: EPA-EFE/STR On je najpre istakao da se… »
Đoković pozdravio publiku u Rijadu na arapskom jeziku, a zatim najavio sledeću sezonu: Očekuju nas veliki dueli sa Nadalom…

Đoković pozdravio publiku u Rijadu na arapskom jeziku, a zatim najavio sledeću sezonu: Očekuju nas veliki dueli sa Nadalom…

Danas 27.12.2023
Novak Đoković i Karlos Alkaraz odigrali su egzibicioni duel u Rijadu, glavnom gradu Saudijske Arabije, a nakon meča u kojem je Španac pobedio sa 4:6, 6:4, 6:4, srpski teniser se zahvalio organizatorima događaja u kojem su se sastala dva najbolja… »
Kakve reči Novaka Đokovića: Alkaraz i Nadal će biti oduševljeni posle obraćanja Srbina (video)

Kakve reči Novaka Đokovića: Alkaraz i Nadal će biti oduševljeni posle obraćanja Srbina (video)

Večernje novosti 27.12.2023
NOVAK Đoković izgubio je od Karlosa Alkaraza na egzibicionom meču u Rijadu sa 4:6, 6:4, 6:4. Srbin je nakon duela biranim rečima govorio o mladog Špancu, a dotakao se i njegovog zemljaka Rafaela Nadala. Foto: EPA-EFE/STR Nole se najpre zahvalio… »

Vesti dana »