Povezane vesti

Zorana Mihajlović: Bila sam paravan vlasti za mnogo toga

Zorana Mihajlović: Bila sam paravan vlasti za mnogo toga

Novi magazin 28.12.2023
Zorana Mihajlović, osnivačica pokreta "Uvek za Srbiju", povodom protesta opozicije i građana zbog neregularnosti izbora, za N1 kaže da je bes opravdan i da su protesti potpuno prirodni sled događaja. Dodala je i da je bila greška izaći na izbore… »
Zorana Mihajlović: U Srbiji se dogodila izborna krađa

Zorana Mihajlović: U Srbiji se dogodila izborna krađa

SEEbiz 28.12.2023
BEOGRAD - Bivša ministrica i potpredsjednica vlade Srbije Zorana Mihajlović, koja je prije pola godine napustila Vučićev SNS, otkrila je za N1 da su prosvjedi na ulicama Beograda zbog nepravilnosti izbornog procesa prirodni tijek događanja, prenosi… »
Zorana Mihajlović za N1: Bila sam paravan vlasti za mnogo toga

Zorana Mihajlović za N1: Bila sam paravan vlasti za mnogo toga

N1 Info 28.12.2023
Zorana Mihajlović, osnivačica pokreta "Uvek za Srbiju", povodom protesta opozicije i građana zbog neregularnosti izbora, za N1 kaže da je bes opravdan i da su protesti potpuno prirodni sled događaja. Dodala je i da je bila greška izaći na izbore… »
„SNS kol centar postoji već 4-5 godina, formirana je mreža ljudi bliskih Vučiću, ja sam bila paravan za mnogo toga“…

„SNS kol centar postoji već 4-5 godina, formirana je mreža ljudi bliskih Vučiću, ja sam bila paravan za mnogo toga“…

Nova 28.12.2023
Zorana Mihajlović, osnivačica pokreta "Uvek za Srbiju", povodom protesta opozicije i građana zbog neregularnosti izbora, za N1 kaže da je bes opravdan i da su protesti potpuno prirodni sled događaja. Dodala je i da je bila greška izaći na izbore… »
Šta je sve Zorana Mihajlović ispričala za N1 o Vučiću i izborima?

Šta je sve Zorana Mihajlović ispričala za N1 o Vučiću i izborima?

Danas 28.12.2023
Zorana Mihajlović, osnivačica pokreta „Uvek za Srbiju“, povodom protesta opozicije i građana zbog neregularnosti izbora, za N1 kaže da je bes opravdan i da su protesti potpuno prirodni sled događaja. Dodala je i da je bila greška izaći na… »

Vesti dana »