Povezane vesti

"Sebi ću roditi sina tek oko 38. Godine": Jovana iskreno o planovima pa spomenula i svekrvu - Čuvala mi je bolesno dete!

"Sebi ću roditi sina tek oko 38. Godine": Jovana iskreno o planovima pa spomenula i svekrvu - Čuvala mi je bolesno dete!

Mondo 28.12.2023
Voditeljka Jovana Jeremić svoju sreću pronašla je kraj biznismena Dragana Stankovića, kog je nedavno predstavila javnosti. Voditeljka Jovana Jeremić svoju sreću pronašla je kraj biznismena Dragana Stankovića, kog je nedavno predstavila javnosti… »
Jovana Jeremić otkrila sve o odnosu sa Draganom: On je moj zaštitnik, njegova majka je čuvala moje dete kad je bilo bolesno

Jovana Jeremić otkrila sve o odnosu sa Draganom: On je moj zaštitnik, njegova majka je čuvala moje dete kad je bilo bolesno

Kurir 28.12.2023
Jovana Jeremić pred sam kraj godine govorila je o izazovima sa kojima se susretala, ali i o ljubavi sa uspešnim biznismenom Draganom Stankovićem. Čime te je osvojio Dragan? - Brigom o meni. Važno mu je kako se osećam i da li mi je u toku dana… »
"Draganova majka mi je čuvala bolesno dete": Jovana Jeremić ogolila dušu o dečku, venčanju i rođenju sina: Otkrila kada…

"Draganova majka mi je čuvala bolesno dete": Jovana Jeremić ogolila dušu o dečku, venčanju i rođenju sina: Otkrila kada…

Blic 28.12.2023
Voditeljka Jovana Jeremić svoju sreću pronašla je kraj biznismena Dragana Stankovića, kojeg je nedavno predstavila javnosti. Ona je sada progovorila o njihovom odnosu, kao i o planovima za budućnost, a prvo je ispričala čime ju je osvojio. - Brigom… »

Vesti dana »