Povezane vesti

Ani Radulović pala leva strana lica, A ovako je izgledala pre intervencija! Šokiraćete se i kad čujete koji fakultet je…

Ani Radulović pala leva strana lica, A ovako je izgledala pre intervencija! Šokiraćete se i kad čujete koji fakultet je…

Kurir 28.12.2023
U voditeljski tim "Zadruge Elite" priključila atraktivna voditeljka Ana Radulović, međutim njeg izgled poslednjih dana zabrinuo je sve, obzirom da joj je cela leva strana lica pala i oko joj se zatvorilo. Voditeljka je priznala da joj je to teško palo… »
Ana Radulović o hororu koji je prošla zbog lica

Ana Radulović o hororu koji je prošla zbog lica

Vesti online 28.12.2023
Voditeljka “Elite 7”, Ana Radulović, otkriva da je zbog problema sa licem nailazila na brojne ružne komentare. Kako sada Ana Radulović otkriva za “Blic”, određeno vreme nije smela da se slika u krupnom kadru, jer joj je jedna strana lica pala… »
"Teško sam se psihički nosila sa tim" Ana Radulović o hororu koji je prošla zbog izdeformisanog lica: Bilo je strašno...

"Teško sam se psihički nosila sa tim" Ana Radulović o hororu koji je prošla zbog izdeformisanog lica: Bilo je strašno...

Kurir 28.12.2023
Voditeljka "Elite 7", Ana Radulović, otkriva da je zbog problema sa licem nailazila na brojne ružne komentare. Kako sada Ana Radulović otkriva za domaće medije, određeno vreme nije smela da se slika u krupnom kadru, jer joj je jedna strana lica pala… »
Psihički sam se teško nosila sa tim: Voditeljka Elite iskreno o paklu koji je prošla sa licem, otkrila da je ishod mogao…

Psihički sam se teško nosila sa tim: Voditeljka Elite iskreno o paklu koji je prošla sa licem, otkrila da je ishod mogao…

Alo 28.12.2023
Najstrapnije su joj pali ružni komentari. Voditeljka "Elite" Ana Radulović pojavila se pred kamerama u nešto drugačijem izdanju, pa su se mnogi pitali šta se desilo sa njenim licem. Međutim, ona je problem sa licem imala još pre 4 nedelje, dok je… »
"Peklo me je i bolelo": Ana Radulović o hororu koji je prošla zbog lica: Evo kada će joj se faca otkočiti i vratiti u…

"Peklo me je i bolelo": Ana Radulović o hororu koji je prošla zbog lica: Evo kada će joj se faca otkočiti i vratiti u…

Blic 28.12.2023
Voditeljka "Elite 7", Ana Radulović, otkriva da je zbog problema sa licem nailazila na brojne ružne komentare. Kako sada Ana Radulović otkriva za "Blic", određeno vreme nije smela da se slika u krupnom kadru, jer joj je jedna strana lica pala. - Hvala… »

Vesti dana »