Povezane vesti
Hapšenje u Crnoj Gori: Predsednik KK Mornar iz Bara osumnjičen za stvaranje kriminalne organizacije i šverc cigareta
Euronews 28.12.2023
Baraninu Đorđiju Pavićeviću određeno je zadržavanje do 72 sata, nakon saslušanja u Specijalnom državnom tužilaštvu (SDT), potvrdio je "Vijestima" njegov branilac, advokat Zoran Piperović. Pavićević sumnjiči za stvaranje kriminalne organizacije i šverc… »
Đorđije Pavićević uhapšen zbog šverca cigareta
RTS 28.12.2023
Baraninu Đorđiju Pavićeviću određeno je zadržavanje do 72 sata, nakon saslušanja u Specijalnom državnom tužilaštvu. Pavićeviću i još trojici osumnjičenih na teret se stavlja stvaranje kriminalne organizacije, falsifikovanje službene isprave i… »
Uhapšen predsednik Mornara zbog šverca cigareta
Politika 28.12.2023
Predsednik košarkaškog kluba Mornar iz Bara Đorđije Pavićević uhapšen je zbog sumnji da je krijumčario cigarete. Kako su danas prenele Vijesti, po nalogu Specijalnog državnog tužilaštva pripadnici Specijalnog policijskog odeljenja uhapsili su i dvoje… »
Vesti dana »

Oblaci se povlače pred suncem Danas toplije, za vikend stižu vrućine
Dnevnik pre 3 minutajoš 7 povezanih

Najveća kriza od dejtona: Šta će se sada dešavati sa Dodikom i da li će zaista u zatvor: "Ovo je kao da je neko bacio bombu na ustav BiH"
Blic pre 1 satjoš 2 povezane

Zapetljavanje Gordijevog čvora: Osmani povukla zahtev Ustavnom sudu produbljujući političku krizu na Kosovu
Insajder pre 18 minutajoš 1 povezana