Povezane vesti

Oglasio se MC Stojan nakon povrede: Podelio fotografije sa mesta nezgode, pa poručio – „Ovoga puta sam imao sreće“

Oglasio se MC Stojan nakon povrede: Podelio fotografije sa mesta nezgode, pa poručio – „Ovoga puta sam imao sreće“

Nova 28.12.2023
Popularni muzičar zadobio je povrede nakon nezgode koju je doživeo vozeći kvad. Marko Stojković, poznatiji kao MC Stojan, doživeo je nezgodu vozeći kvad. Popularni pevač se oglasio na svom Instagram profilu nakon nezgode, pa se obratio svojim… »
MC Stojan žestoko povređen u šumi! Pevač se oglasio na svom instagramu pa poručio: Ne brže od života, ljudi pazite...

MC Stojan žestoko povređen u šumi! Pevač se oglasio na svom instagramu pa poručio: Ne brže od života, ljudi pazite...

Kurir 28.12.2023
Marko Stojković, poznatiji kao MC Stojan, povređen je u Sopotu, a policija je tim povodom pokrenula istragu. Naime, MC Stojan je objavio na svom Instagram profilu kako je sa kvadom upao u blato i doživeo nezgodu u kojoj je imao povredu noge. - Ne brže… »
"Ranila me jedna žena": MC Stojan pustio pesmu i uključio kameru - pričali da je povređen, on pozira!

"Ranila me jedna žena": MC Stojan pustio pesmu i uključio kameru - pričali da je povređen, on pozira!

Mondo 28.12.2023
Reper demantovao navode da je zadobio povrede. Reper demantovao navode da je zadobio povrede Reper MC Stojan demantovao je navode medija, koji su preneli da je povređen u ranim jutarnjim časovima u jednom kafiću u Sopotu. Povodom navodnog incidenta je… »
"Ne brže od života" MC: Stojan doživeo nezgodu usred šume: "Povreda noge, ljudi polako vozite"

"Ne brže od života" MC: Stojan doživeo nezgodu usred šume: "Povreda noge, ljudi polako vozite"

Blic 28.12.2023
Reper i pevač, Marko Stojković poznatiji kao MC Stojan, doživeo je nezgodu na kvadu. Naime, MC Stojan je objavio na svom Instagram profilu kako je sa kvadom upao u blato i doživeo nezgodu u kojoj je imao povredu noge. - Ne brže od života - napisao… »
Povređen MC Stojan! Incident u kafiću u Sopotu, obaveštena i policija - reper zadobio povredu noge?

Povređen MC Stojan! Incident u kafiću u Sopotu, obaveštena i policija - reper zadobio povredu noge?

Mondo 28.12.2023
Reper MC Stojan navodno povređen u ranim jutarnjim časovima u kafiću, na Instagramu objavio sliku prevrnutog kvada. Reper MC Stojan navodno povređen u ranim jutarnjim časovima u kafiću, na Instagramu objavio sliku prevrnutog kvada. Muzičar Marko… »

Vesti dana »