Povezane vesti

Vlada Srbije donira milion evra Republici Srpskoj – na inicijativu Vučića

Vlada Srbije donira milion evra Republici Srpskoj – na inicijativu Vučića

N1 Info 29.12.2023
Vlada Republike Srbije doniraće, na inicijativu predsednika Republike Srbije Aleksandra Vučića, milion evra Republici Srpskoj. To je sinoć u Banjaluci saopštila premijerka Srbije Ana Brnabić, koja je učestvovala na tradicionalnoj donatorskoj… »
Vlada na Vučićevu inicijativu donira milion evra za humanitarnu akciju u Republici Srpskoj

Vlada na Vučićevu inicijativu donira milion evra za humanitarnu akciju u Republici Srpskoj

Radio 021 29.12.2023
Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je u Banjaluci da će Vlada Srbije, na direktnu inicijativu predsednika Aleksandra Vučića, donirati milion evra za humanitarnu akciju "S ljubavlju hrabrim srcima" "Čast mi je što sam ovde sa vama. Uvek je veliko… »
Višković: Akcija "S ljubavlju hrabrim srcima" je velika pobeda svih građana RS

Višković: Akcija "S ljubavlju hrabrim srcima" je velika pobeda svih građana RS

Telegraf 29.12.2023
"Nije bitan novac, nego podrška našoj akciji", naglasio je Višković. Premijer Republike Srpske Radovan Višković rekao je večeras u Banjaluci da je veoma značajno da se što više ljudi uključi u donatorsku akciju "S ljubavlju hrabrim srcima" za… »
Vlada Srbije donira milion evra Republici Srpskoj: Ovo je korak ka pružanju nade i pomoći svim građanima koji se bore sa…

Vlada Srbije donira milion evra Republici Srpskoj: Ovo je korak ka pružanju nade i pomoći svim građanima koji se bore sa…

Blic 28.12.2023
Na inicijativu predsednika Vučića, Vlada Srbije donira milion evra Republici Srpskoj. Vlada Republike Srbije doniraće, na inicijativu predsednika Republike Srbije Aleksandra Vučića, milion evra Republici Srpskoj. Ovo je večeras u Banja Luci… »
Vlada Srbije na Vučićevu inicijativu donira milion evra za humanitarnu akciju u Republici Srpskoj

Vlada Srbije na Vučićevu inicijativu donira milion evra za humanitarnu akciju u Republici Srpskoj

Danas 28.12.2023
Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je večeras u Banjaluci da će Vlada Srbije, na direktnu inicijativu predsednika Aleksandra Vučića, donirati milion evra za humanitarnu akciju „S ljubavlju hrabrim srcima“ u Republici Srpskoj (RS). „Čast mi… »

Vesti dana »