Povezane vesti

Nakon tragedije, Janjuš sa Enom uhvaćen u Beogradu i zbog jedne stvari svi misle da se vraća u "Elitu", evo šta su radili

Nakon tragedije, Janjuš sa Enom uhvaćen u Beogradu i zbog jedne stvari svi misle da se vraća u "Elitu", evo šta su radili

Blic 29.12.2023
Mihailo Janjušević (27), rođeni brat aktuelnog učesnika "Elite" Marka Janjuševića Janjuša oduzeo je sebi život u stanu u Beogradu. Mihailo Janjušević, najmlađi rođeni brat Janjuša, sahranjen je u utorak u Prijepolju. Janjuš se vratio u… »
"Sada sam stvarno izgubio" Janjuš ne može da dođe sebi, nakon što je sahranio brata, objavio potresnu poruku : Tuga ne…

"Sada sam stvarno izgubio" Janjuš ne može da dođe sebi, nakon što je sahranio brata, objavio potresnu poruku : Tuga ne…

Kurir 29.12.2023
Marko Janjušević Janjuš, bivši košarkaš i rijaliti učesnik "Elite" pre samo par dana izgubio je tragično rođenog brata, a kako se sumnja radi se o samoubistvu.Sada se Janjuš oglasio i podelio svoju bol putem društvenih mreža. Mihailo… »
Ne znam brate kako ću... Janjuš slomljen od tuge za bratom, uputio mu potresne reči

Ne znam brate kako ću... Janjuš slomljen od tuge za bratom, uputio mu potresne reči

Alo 29.12.2023
Najmlađi brat Marka Janjuševića Janjuša tragično je preminuo. Janjušev najmlađi brat Mihajlo Janjušević ispraćen je pre nekoliko dana na večni počinak. Sahrani je prisustvovao veliki broj prijatelja i poznanika, a sve je iznenadio dolazak… »
Janjuš došao U stan pokojnog brata Mihajla: Popakova sve stvari, a onda se slomio i zaplakao

Janjuš došao U stan pokojnog brata Mihajla: Popakova sve stvari, a onda se slomio i zaplakao

Blic 29.12.2023
Mihailo Janjušević (27), rođeni brat aktuelnog učesnika "Elite" Marka Janjuševića Janjuša oduzeo je sebi život u stanu u Beogradu. Kako saznaje "Blic" od izvora bliskog Janjuševiću, Marko je otišao u stan pokojnog brata Mihajla odakle je uzeo i… »
Aneli i dalje ne zna šta se dešava sa Janjušem, javno zakukala i obratila mu se: "pala sam U depresiju, pokušavam da…

Aneli i dalje ne zna šta se dešava sa Janjušem, javno zakukala i obratila mu se: "pala sam U depresiju, pokušavam da…

Blic 29.12.2023
Učesnik "Elite" Marko Janjušević Janjuš, izveden je iz rijalitija zbog smrti rođenog brata, koji je u sredu sahranjen. Njegova rijaliti partnerka, Aneli Ahmić, ne može da dođe sebi nakon što je Marko Janjušević Janjuš naprasno napustio… »
Aneli pala u depresiju Ne može da dođe sebi nakon Janjuševog odlaska iz Elite, javno mu se obratila!

Aneli pala u depresiju Ne može da dođe sebi nakon Janjuševog odlaska iz Elite, javno mu se obratila!

Alo 29.12.2023
Aneli Ahmić ne može da dođe sebi nakon što je Janjuš naprasno napustio Elitu. Učesnik Elite Marko Janjušević Janjuš doživeo je porodiču tragediju kada je njegov rođeni brat pre nekoliko dana pronađen mrtav u iznajmljenom stanu u Beogradu. On… »
"Na svetu nisi bio sam": Janjuš posvetio bratu potresne stihove, ne prestaje da plače nakon što je Mihailo oduzeo sebi…

"Na svetu nisi bio sam": Janjuš posvetio bratu potresne stihove, ne prestaje da plače nakon što je Mihailo oduzeo sebi…

Blic 29.12.2023
Mihailo Janjušević (27), rođeni brat aktuelnog učesnika "Elite" Marka Janjuševića Janjuša oduzeo je sebi život u stanu u Beogradu. On je sahranjenem na gradskom groblju u rodnom Prijepolju nedaleko od porodične kuće. Janjuš i njegova porodica… »
Janjuš objavio stihove koje lede krv u venama Potresnim rečima se obratio pokojnom bratu: Da falićeš mi znam, svaki…

Janjuš objavio stihove koje lede krv u venama Potresnim rečima se obratio pokojnom bratu: Da falićeš mi znam, svaki…

Kurir 29.12.2023
Mihailo Janjušević, rođeni brat učesnika "Elite" Marka Janjuševića Janjuša, pronađen je mrtav u 27. godini u Beogradu, ostavljajući porodicu i prijatelj u velikoj boli. Na večni počinak ispraćen u sredu, 27. decembra u rodnom Prijepolju na… »
Stihovi koje je janjuš sinoć objavio lede krv u žilama Ponovo se obratio pokojnom bratu, ne može da dođe sebi zbog…

Stihovi koje je janjuš sinoć objavio lede krv u žilama Ponovo se obratio pokojnom bratu, ne može da dođe sebi zbog…

Alo 29.12.2023
Ne može da sakrije bol zbog gubitka brata. Brat učesnika rijalitija Marka Janjuševića Janjuša, Mihajlo, pronađen je mrtav u iznajmljenom stanu u Beogradu. Janju je napustio Elitu kada se pročula strašna vest i od tada ne prestaje da preminulom… »

Vesti dana »

Nova hapšenja zbog smrti u zatvoru u Padinskoj skeli

Nova hapšenja zbog smrti u zatvoru u Padinskoj skeli

Politika pre 11 minutajoš 30 povezanih
Zaposleni oštetili Dom kulture Pirot

Zaposleni oštetili Dom kulture Pirot

Politika pre 11 minutajoš 24 povezane
Beograde, hitno si upozoren

Beograde, hitno si upozoren

B92 pre 29 minutajoš 19 povezanih