Povezane vesti

"Dogodilo se nešto neverovatno" Oglasila se Prija nakon što je za 2 h rasprodala novi koncert u Hrvatskoj: U tom kraju sam…

"Dogodilo se nešto neverovatno" Oglasila se Prija nakon što je za 2 h rasprodala novi koncert u Hrvatskoj: U tom kraju sam…

Kurir 29.12.2023
Aleksandra Prijović, najavila je nastavak muzčke turneje a kako je odjeknula vest u javnost, da Prija održava koncert u Osijeku zbog velikog interesovanja zakazala je još jedan koncert, jer kako je izjavila ovaj je već rasprodat posle par minuta… »
Prija zakazala još dva koncerta u Hrvatskoj! Za prvi rasprodala karte za samo dva sata - "u tom kraju sam odrasla"

Prija zakazala još dva koncerta u Hrvatskoj! Za prvi rasprodala karte za samo dva sata - "u tom kraju sam odrasla"

Mondo 29.12.2023
Aleksandra Prijović zakazala je još dva koncerta u Hrvatskoj. Aleksandra Prijović zakazala je još dva koncerta u Hrvatskoj. Pevačica Aleksandra Prijović postigla je neverovatan uspeh u celom regionu i napravila haos turnejom "Od istoka do zapada"… »
Aleks Nikolić častila sebe nakon što je stavila tačku na vezu sa Carem!

Aleks Nikolić častila sebe nakon što je stavila tačku na vezu sa Carem!

Svet plus 29.12.2023
Bivša rijaliti učesnica Aleks Nikolić častila sebe nakon što je stavila tačku na vezu sa Filipom Carem! Kupila je sebi automobil... Filip Car i Aleks Nikolić u aprilu će dobiti ćerku budući da je ona sada u šestom mesecu trudnoće, ipak, njih… »
Prija apsolutna rekorderka u Hrvatskoj! Pevačica najavila još jedan megalomanski koncert kod komšija: Evo gde će se on…

Prija apsolutna rekorderka u Hrvatskoj! Pevačica najavila još jedan megalomanski koncert kod komšija: Evo gde će se on…

Kurir 29.12.2023
Aleksandra Prijović, najavila je novi koncert u sklopu turneje 'Od istoka do zapada'.Prema nezvaničnim informacijama fanovi su već "ugrabili" svoju šansu, pa obezbedili svoje ulaznice za koncert u Osijeku. Nakon što je oborila apsolutno sve rekorde… »
(Foto): Aleksandra Nikolić kupila auto od 20.000 evra Počastila se od nagrade koju je dobila u "Zadruzi", pa ovo poručila…

(Foto): Aleksandra Nikolić kupila auto od 20.000 evra Počastila se od nagrade koju je dobila u "Zadruzi", pa ovo poručila…

Blic 29.12.2023
Bivša zadrugarka Aleksandra Nikolić kupila je novi automobil od 20.000 evra. Aleksandra Nikolić nije krila sreću, a jedan deo novca je odvojila od glavne nagrade koju je osvojila u "Zadruzi 6". Ona je imala i poruku za sve nakon kupovine automobila. -… »
Aleks Nikolić pazarila luksuznu besnu mašinu! Kola glanc nova, metalik plava boja da se ogledaš, a evo šta je poručila…

Aleks Nikolić pazarila luksuznu besnu mašinu! Kola glanc nova, metalik plava boja da se ogledaš, a evo šta je poručila…

Kurir 29.12.2023
Aleksandra Nikolić, bivša učesnica rijaliti programa "Elita", nakon izlaska iz rijalitija unovčila je dobro zarađen honorar, pa je pazarila luksuzni glanc novi automobil. Ona je imala i poruku za sve nakon kupovine automobila. - Mnogi su pokusali da… »

Vesti dana »