Povezane vesti
Google pristao da nagodbom riješi tužbu zbog narušavanja privatnosti korisnika
Novi magazin 29.12.2023
Tužioci su tražili da Google isplati najmanje pet milijardi dolara odštete. Američki tehnološki gigant Google je pristao da nagodbom riješi kolektivnu tužbu zbog narušavanja privatnosti miliona korisnika koje je Google pratio i kada su… »
Google izbegava suđenje za praćenje aktivnosti u inkognito režimu, pristaje da se nagodi
Benchmark 29.12.2023
Tužba vredna pet milijardi dolara završiće se dogovorom između kompanije Google i ljudi koji su je tužili zbog praćenja njihovih aktivnosti u inkognito režimu surfovanja internetom. Na taj način, nagođenjem, Google izbegava suđenje, pošto je… »
Gugl popustio u tužbi od pet milijardi dolara: Kompanija optužena da je pratila aktivnost korisnika u "privatnom režimu"
EurActiv 29.12.2023
Gugl i njegova matična kompanija Alfabet su pristali da isplate najmanje pet milijardi dolara odštete. Ove dve firme su se našle pod pooštrenom kontrolom zbog njihovih praksi u SAD-u i šire. Gugl je pristao je da se nagodi povodom tužbe u kojoj se… »
Vesti dana »

Angelinu Topić milimetri delili od zlata: Pogledajte detalj zbog kog je ostala bez medalje
Mondo pre 1 satjoš 16 povezanih

U ruskom napadu na Kijev dvoje ubijenih, nekoliko povrijeđenih
Al Jazeera pre 33 minutajoš 9 povezanih

U Novom Sadu danas je Dan žalosti zbog smrti Vukašina Crnčevića: Sahrana u 16 sati na groblju u Zmajevu
Kurir pre 1 satjoš 7 povezanih

Sedam povređenih u u Beogradu tokom noći: Hitna intervenisala 110 puta
Telegraf pre 1 satjoš 9 povezanih

Tabloidi pucnjavu u Odžacima koriste za huškanje na sukobe:„Vođa protesta upucao čoveka koji je branio opštinu“
N1 Info pre 57 minutajoš 4 povezane