Povezane vesti
Porodice ranjenih u Duboni i Malom Orašju sistem zaboravio: Humanitarno hodočašće brata ubijenog mladića
N1 Info 29.12.2023
Od Malog Orašja do manastira Tumane - tom trasom će naredna dva dana trčati Jovan Mitrović, brat Petra Mitrovića, koji je 4. maja stradao u Malom Orašju. Jovan trči da ispuni bratu želju, ali i da pomogne ranjenim sugrađanima. Obodren ovacijama najmlađih… »
Ispuniće želju ubijenog brata: Jovan Mitrović trči do manastira Tumane za pomoć ranjenima u masakru u Malom Orašju (foto)
Večernje novosti 29.12.2023
JOVAN Mitrović, rođeni brat Petra Mitrovića i brat od strica Marka Mitrovića, ubijenih u masakru u Malom Orašju, jutros je krenuo na put dug 90 kilometara od mesta ubistva do manatira Tumane, koji će pretrčati kako bi ispunio želju pokojnog brata i… »
Jovan Mitrović iz Malog Orašja organizovao akciju pomoći teško ranjenim 4. maja u tom selu
RTS 29.12.2023
Jovan Mitrović, brat Petra i Marka Mitrovića koji su ubijeni u maju u Malom Orašju kod Smedereva, započeo je humanitarnu trku ka manastiru Tumane, kako bi prikupio novčanu pomoć za oporavak teško ranjenih u masovnom ubistvu 4. maja. Podršku su mu pružile… »
Vesti dana »

Andrej imao samo jednu želju, ovo tražio roditeljima, taške pustio suzu! Viki Miljković sa suprugom i sinom pred početak punoletstva (video)
Kurir pre 14 minutajoš 32 povezane

Izrael deportovao propalestinske aktiviste, među njima Ognjena Markovića i Gretu Tunberg
BBC News pre 59 minutajoš 30 povezanih

Trampovi izaslanici stižu u Egipat: Hamas i Izrael u višednevnim pregovorima
Politika pre 1 satjoš 32 povezane

Francuski premijer podneo ostavku nekoliko sati nakon što je objavio sastav nove vlade
Beta pre 5 satijoš 43 povezane

Gužva kod Železničke stanice: Šta se dešava u saobraćaju u Novom Sadu i okolini
Radio 021 pre 5 satijoš 35 povezanih