Povezane vesti
KFOR danas izvodi vežbu na Gazivodama, uz upotrebu čamaca
Euronews 30.12.2023
Kfor je saopštio da će italijanski vojnici iz sastava te misije danas izvoditi godišnju obuku u opštini Zubin Potok, na severu KiM. U obuku kod brane Gazivode će biti uključeni i čamci. Kfor u saopštenju navodi da je ta mirovna misija, koju predvodi NATO… »
Kfor izvodi vežbu na Gazivodama, uz upotrebu čamaca
RTV 30.12.2023
PRIŠTINA - Kfor je saopštio da će italijanski vojnici iz sastava te misije danas izvoditi godišnju obuku u opštini Zubin Potok, na severu KiM. U obuku kod brane Gazivode će biti uključeni i čamci. Kfor u saopštenju podseća da je ta mirovna misija, koju… »
Vesti dana »

Upravo na blic TV! Kakva je zaista bezbednosna situacija u zemlji: Blic TV prati uživo i najavljena okupljanja protiv blokada
Blic pre 1 satjoš 51 povezana

Pretučeni student iz Valjeva: Njih pet me krvnički tuklo dok nije došao inspektor i podigao me
Radio 021 pre 2 satajoš 3 povezane

Marija Vasić, Lazar Dinić i Lado Jovović ostaju u kućnom pritvoru još tri meseca
Radio 021 pre 5 satijoš 10 povezanih

Veliki posao zvezde: Sjajni golman produžio ugovor sa klubom! Oglasio se branko Lazić: Emotivnom porukom se oprostio od Zvezde!
Hot sport pre 52 minutajoš 31 povezana