Povezane vesti

Na ruke sam ti dala 11.800 evra! Marija Kulić raspalila po bišvem zetu - napisala salvu uvreda, pa podnela tužbu!

Na ruke sam ti dala 11.800 evra! Marija Kulić raspalila po bišvem zetu - napisala salvu uvreda, pa podnela tužbu!

Mondo 30.12.2023
Marija Kulić tužila je bivšeg zeta Nenada Macanovića Bebicu. Marija Kulić tužila je bivšeg zeta Nenada Macanovića Bebicu. Marija Kulić, nekadašnja učesnica rijalitija Zadruga i majka Miljane Kulić, nedavno je najavila da će u seriji snimaka… »
Marija Kulić tužila Bebicu: Nišlijka presavila tabak: Suma za koju tvrdi da joj Nenad duguje je vrtoglava

Marija Kulić tužila Bebicu: Nišlijka presavila tabak: Suma za koju tvrdi da joj Nenad duguje je vrtoglava

Blic 30.12.2023
Marija Kulić, bivša zadrugarka i majka rijaliti učesnice Miljane Kulić, tužila je bivšeg zeta Nenada Macanovića Bebicu jer joj nije vratio novac koji mu je pozajmila. Marija je na svom Instagram nalogu objasnila da je pozajmila Bebici veliku svotu… »
"Na ruke sam ti dala 1.800€, a za autobus još 10.000€" Marija Kulić je zbog ovoga tužila Bebicu, uputila bivšem zetu…

"Na ruke sam ti dala 1.800€, a za autobus još 10.000€" Marija Kulić je zbog ovoga tužila Bebicu, uputila bivšem zetu…

Kurir 30.12.2023
Izrevoltirana Marija Kulić, majka Miljane Kulić, tužila je bivšeg zeta Nenada Macanovića Bebicu jer joj nije vratio pozajmljeni novac. Ona je sada putem Instagrama otkrila šta se tačno dogodilo. Trudna Aleks častila sebe besnom "zverkom"… »

Vesti dana »