Povezane vesti

Nikad emotivnija objava goce Tržan: Pevačicu savladale emocije, obratila se javno ćerki: "Imam utisak da sam ti sve manje…

Nikad emotivnija objava goce Tržan: Pevačicu savladale emocije, obratila se javno ćerki: "Imam utisak da sam ti sve manje…

Blic 30.12.2023
Pop pevačica Goca Tržan neretko ističe koliko je ponosna na naslednicu Lenu, što je i sada pokazala. Goca je čest gost u emisijama u kojima je glavna tema roditeljstvo i majčinstvo, jer ona i njena ćerka daju odličan primer kako odnos… »
„Imam utisak da sam ti sve manje potrebna“: Emotivna objava Goce Tržan, uputila ćerki ove reči

„Imam utisak da sam ti sve manje potrebna“: Emotivna objava Goce Tržan, uputila ćerki ove reči

Nova 30.12.2023
Njih dve imaju odličan odnos. Goca Tržan ne krije da sa svojom ćerkom ima veoma otvoren odnos, te da nemaju problem da jedna drugoj kažu sve što osećaju. Pevačica je sada emotivnom porukom na Instagramu otkrila detalje njihovog odnosa. „Koliko… »
"Imam utisak da sam ti sve manje potrebna..." Goca Tržan objavu posvetila posebnoj osobi - rečima raznežila sve!

"Imam utisak da sam ti sve manje potrebna..." Goca Tržan objavu posvetila posebnoj osobi - rečima raznežila sve!

Mondo 30.12.2023
Goca Tržan posvetila je objavu svojoj ćerki, a porukom ispod fotke raznežila sve. Goca Tržan posvetila je objavu svojoj ćerki, a porukom ispod fotke raznežila sve. Pevačica Goca Tržan pored uspešne pevačke karijere, neizmerno je ponosna na svoj… »
"Srce mi se pretvara u puding dok te gledam" Objava Goce Tržan raznežila javnost: Imam utisak da sam ti sve manje potrebna

"Srce mi se pretvara u puding dok te gledam" Objava Goce Tržan raznežila javnost: Imam utisak da sam ti sve manje potrebna

Kurir 30.12.2023
Goca Tržan ne krije koliko je ponosna na svoju ćerku Lenu Marinković koju je dobila u braku sa Ivanom Marinkovićem. Popularna pevačica ističe da je sa naslednicom prvenstveno prijateljica, te da joj se ona poverava i nema problem da podeli sa njom… »

Vesti dana »