Povezane vesti

Donirao novac malom todoru, pa priznao da je razočaran: Heroj iz Priboja otkrio zašto je učinio delo kojim je osvojio srce…

Donirao novac malom todoru, pa priznao da je razočaran: Heroj iz Priboja otkrio zašto je učinio delo kojim je osvojio srce…

Kurir 30.12.2023
„Heroj iz Priboja“ je početkom poslednje nedelje ove godine osvojio srca televizijske publike, ali i celokupne javnosti. Nakon što je odbranio milion i po dinara u kvizu „Potera“, Veljko Kotlaja je svoj deo novca donirao za lečenje… »
Ko je Veljko Kotlaja koji je oduševio Srbiju u Poteri? Niko ne zna da je bio na korak da odustane od kviza

Ko je Veljko Kotlaja koji je oduševio Srbiju u Poteri? Niko ne zna da je bio na korak da odustane od kviza

Telegraf 30.12.2023
U prvoj igri odgovorivši na četiri pitanja zaradio je 60.000 dinara, a zatim u drugom delu igre, kada je tragač ponudio nižu i višu cifru, Veljko se odlučio na višu. Rođeni Pribojac, Veljko Kotlaja (22), u poslednjem izdanju kviza "Potera" osvojio… »
Skromni heroj „Potere“ koji je svoju nagradu uplatio za lečenje malog Todora: Ljudi mi govore svaka čast, ali mene je…

Skromni heroj „Potere“ koji je svoju nagradu uplatio za lečenje malog Todora: Ljudi mi govore svaka čast, ali mene je…

Nova 30.12.2023
„Heroj iz Priboja“ koji je početkom poslednje nedelje ove godine osvojio srca televizijske publike, ali i celokupne javnosti. Nakon što je odbranio milion i po dinara u kvizu „Potera“, Veljko Kotlaja je svoj deo novca donirao za lečenje… »

Vesti dana »