Povezane vesti

"Samo sam video da neko stopira i prepoznao sam sina": Dejan iz Prokuplja otkriva za Kurir detalje susreta koji je raznežio…

"Samo sam video da neko stopira i prepoznao sam sina": Dejan iz Prokuplja otkriva za Kurir detalje susreta koji je raznežio…

Kurir 30.12.2023
Znali smo da Aleksandar, naš sin nakon sedam i po godina treba da dođe iz Amerike, ali nije nam rekao kada tačno. Bio sam na poslu, kada me je pozvala žena i rekla da hitno izađem i da moramo kući, da se dogodilo nešto - počinje priču Dejan… »
Otac se istopio, a evo kako je reagovala majka! Samo je brat znao da Aleksandar stiže kući posle 7 godina i otkrio nam je…

Otac se istopio, a evo kako je reagovala majka! Samo je brat znao da Aleksandar stiže kući posle 7 godina i otkrio nam je…

Blic 30.12.2023
- Bila je toliko emotivna scena da jednostavno rečima ne mogu dočarati. Očeve i majčine suze, i taj neopisiv osećaj ponovnog susreta s bratom nakon sedam i po godina, ostaviće trajan pečat u našim srcima - počinje svoju priču za "Blic" Andrija… »
Otac se istopio, a evo kako je reagovala majka! Samo je brat znao da Aleksandar stiže kući posle 7 godina i otkrio nam je…

Otac se istopio, a evo kako je reagovala majka! Samo je brat znao da Aleksandar stiže kući posle 7 godina i otkrio nam je…

Blic 30.12.2023
- Bila je toliko emotivna scena da jednostavno rečima ne mogu dočarati. Očeve i majčine suze, i taj neopisiv osećaj ponovnog susreta s bratom nakon sedam i po godina, ostaviće trajan pečat u našim srcima - počinje svoju priču za "Blic" Andrija… »
"Stani, stani došao je"! Plače Srbija zbog emotivnog susreta: Otac nije znao da mu sin dolazi iz Amerike posle 7 godina

"Stani, stani došao je"! Plače Srbija zbog emotivnog susreta: Otac nije znao da mu sin dolazi iz Amerike posle 7 godina

Mondo 30.12.2023
Dirljiv trenutak postao je viralan na društvenoj mreži Tik Tok. Dirljiv trenutak postao je viralan na društvenoj mreži Tik Tok. Na društvenoj mreži Tik Tok objavljen je snimak susreta oca i sina, koji se nisu videli više od sedam godina. Snimak… »
Pogledajte snimak zbog kojeg suze roni cela Srbija: Tata nije znao će videti sina nakon više od 7 godina

Pogledajte snimak zbog kojeg suze roni cela Srbija: Tata nije znao će videti sina nakon više od 7 godina

Telegraf 30.12.2023
Video emotivnog susreta je za samo jedan dan postao je viral i skupio preko pola miliona pregleda. "Stani bre, on je došao, stani", ovim rečima jednog tate iz Prokuplja počinje video koji je na Tiktoku rasplakao i raznežio sve. Vozeći se u kolima… »

Vesti dana »