Povezane vesti

Potresna svedočenja roditelja ubijene dece u „Ribnikaru”

Potresna svedočenja roditelja ubijene dece u „Ribnikaru”

Politika 30.12.2023
U Višem sudu u Beogradu juče je svedočenjem roditelja dece ubijene 3. maja u OŠ „Vladislav Ribnikar” nastavljeno suđenje u parničnom postupku protiv porodice Kecmanović, odnosno majke, oca i dečaka koji je u pomenutoj školi ubio devet… »
Da sam joj ispunio poslednju želju, možda bi bila živa Priča Angelininog oca rezala je sve u sudnici: "Ma ona je bila…

Da sam joj ispunio poslednju želju, možda bi bila živa Priča Angelininog oca rezala je sve u sudnici: "Ma ona je bila…

Kurir 30.12.2023
U Višem sudu u Beogradu juče je nastavljeno je suđenje protiv osumnjičenog dečaka i njegove porodice i OŠ "Vladislav Ribnikar" gde je svedočila porodica ubijene Angeline Aćimović (12) koja je preminula nakon 12 dana borbe za život. Anđelko… »
"Umrla sam sa svojim detetom": Bolne reči majke Angeline koja je ubijena u "Ribnikaru": "Strah da će aparati stati ne može…

"Umrla sam sa svojim detetom": Bolne reči majke Angeline koja je ubijena u "Ribnikaru": "Strah da će aparati stati ne može…

Blic 29.12.2023
Suđenje roditeljima dečaka ubice po privatnoj tužbi 27 članova porodica ubijene dece u OŠ "Vladislav Ribnikar" nastavljeno je danas. Za sudsku govornicu posle Anđelka Aćimovića, oca male Angeline koja je preminula posle 12 dana borbe lekara za… »

Vesti dana »