Povezane vesti

Zašto su Rusi prepotentni i izbegavaju kontakt sa Srbima? Ruskinja Lena sve objasnila: Kada sam došla, ovo je bilo strašno…

Zašto su Rusi prepotentni i izbegavaju kontakt sa Srbima? Ruskinja Lena sve objasnila: Kada sam došla, ovo je bilo strašno…

Kurir 30.12.2023
Ruskinja Lena godinu dana živi u Srbiji sa suprugom, a na društvenoj mreži TikTok redovno objavljuje avanture iz života u Beogradu. Sada je odgovorila na pitanje jedne od devojaka koje je prate, a vezano za odnos Rusa prema Srbima. "Da li znaš zašto… »
Leni poručili da su Rusi u Srbiji prepotentni a ona odmah odgovorila: "Meni je ovo bio košmar kada sam došla" (video)

Leni poručili da su Rusi u Srbiji prepotentni a ona odmah odgovorila: "Meni je ovo bio košmar kada sam došla" (video)

Blic 30.12.2023
Teško je više proći ulicom u maltene bilo kom srpskom gradu a ne sresti nekog iz Rusije. Ima ih puno i na Tik Toku gde često na srpskom pričaju o tome kako su se snašli ovde i kako im se sviđa u Srbiji, a priča jedne Lene je posebno interesantna… »
"Zašto su prepotentni i izbegavaju kontakt sa Srbima"? Ruskinja Lena objasnila sve: Kad sam došla bilo je strašno...

"Zašto su prepotentni i izbegavaju kontakt sa Srbima"? Ruskinja Lena objasnila sve: Kad sam došla bilo je strašno...

Mondo 30.12.2023
Ruskinja je otkrila zašto Rusi izbegavaju Srbe. Ruskinja je otkrila zašto Rusi izbegavaju Srbe. Ruskinja Lena godinu dana živi u Srbiji sa suprugom, a na društvenoj mreži TikTok redovno objavljuje avanture iz života u Beogradu. Sada je odgovorila na… »

Vesti dana »