Povezane vesti

Trener Mornara jedva obuzdavao emocije: ''Najteža utakmica u mom životu...''

Trener Mornara jedva obuzdavao emocije: ''Najteža utakmica u mom životu...''

Sportske.net 30.12.2023
Mornar je večeras pretrpeo trinaesti poraz u 14 kola AdmiralBet ABA lige, ovoga puta od Partizana u ''Topolici'' sa 98:76, a iako je u dvorani vladala odlična atmosfera, meč je odigran u senci privođenja prvog čoveka kluba iz Bara, Đorđija… »
Miševi, znam kako će Ovo da se završi! Zaplakao posle Partizana zbog hapšenja brata - poslao mu poruku u zatvoru!

Miševi, znam kako će Ovo da se završi! Zaplakao posle Partizana zbog hapšenja brata - poslao mu poruku u zatvoru!

Mondo 30.12.2023
Trener Mornara iz Bara govorio o hapšenju svog rođenog brata, osumnjičenog za šverc cigareta. Trener Mornara iz Bara govorio o hapšenju svog rođenog brata, osumnjičenog za šverc cigareta. Trener Mornara iz Bara Mihailo Pavićević zaplakao je na… »
Trener Mornara plakao posle poraza od partizana: Ti miševi treba da znaju da mi srca imamo, dovoljno za sve video

Trener Mornara plakao posle poraza od partizana: Ti miševi treba da znaju da mi srca imamo, dovoljno za sve video

Kurir 30.12.2023
Trener Mornara iz Bara Mihailo Pavićević zaplakao je na konferencijia za novinare posle utakmice Mornar - Partizan. Mihailo je vrlo emotivno govorio o hapšenju svog brata Đorđija Pavićevića, prvog čoveka kluba koji je osumnjičen da je švercovao… »

Vesti dana »