Povezane vesti

Mega srušila Cedevita Olimpiju (video)

Mega srušila Cedevita Olimpiju (video)

Sportski žurnal 31.12.2023
Mega sad ima skor 7-7, a Cedevita 10-4 i deli drugo mesto sa Partizanom. Košarkaši Mege pobedili su danas Cedevita Olimpiju sa 97:86, u poslednjem meču 14. kola ABA lige i poslednjoj utakmici regionalnog šampionata u 2023. godini. Mega sad ima skor… »
Gnjidić debitovao za Megu, ali Miljenović je pravi Topićev naslednik!

Gnjidić debitovao za Megu, ali Miljenović je pravi Topićev naslednik!

Sportske.net 31.12.2023
Košarkaši Mege su na sjajan način završili 2023. godinu, a pre svega se to danas odnosi na Stefana Miljenovića. Ovaj momak je posle odlaska Nikole Topića preuzeo glavnu ulozu u ekipi i najviše zahvaljujući njegovoj izvanrednoj partiji Mega je… »
Mega dobila COL, briljirao Miljenović

Mega dobila COL, briljirao Miljenović

Sport klub 31.12.2023
Košarkaši Mege pobedili su Cedevita Olimpiju u poslednjem meču 14. kola ABA lige sa 97:86, trenutno imaju skor 7-7, a COL 10-4. Prevagu na tasu Mege doneli su Stefan Miljenović sa 28 poena uz osam skokova i pet asistencija, Nikola Đurišić sa 18… »
Sjajan kraj godine za megu: Srpski klub pobedio Cedevita Olimpiju u ABA ligi

Sjajan kraj godine za megu: Srpski klub pobedio Cedevita Olimpiju u ABA ligi

Večernje novosti 31.12.2023
KOŠARKAŠI Mege na sjajan način su okončali 2023. godinu. Oni su u Hali sportova "Ranko Žearavica" pobedili Cedevita Olimpiju sa 97:86 (14:23, 24:18, 27:21, 32:24). FOTO: KK Mega/Ivica Veselinov/ABA liga Izabranici Marka Baraća su ostali bez Nikole… »
Zoran Nikolić pojačao Vojvodinu

Zoran Nikolić pojačao Vojvodinu

Sport klub 31.12.2023
Crnogorski reprezentativac Zoran Nikolić, napustio je Igokeu i pojačao Vojvodinu, saopštio je klub iz Novog Sada. Igokea je dobro počela sezonu i dalje je u vrhu ABA lige, ali se osišanje igračkog kadra nastavlja. Podsećanja radi, ranije su klub… »
Veliko pojačanje za vojvodinu: Doskorašnji centar Igokee karijeru nastavlja u ABA 2 ligi

Veliko pojačanje za vojvodinu: Doskorašnji centar Igokee karijeru nastavlja u ABA 2 ligi

Večernje novosti 31.12.2023
CRNOGORSKI košarkaš Zoran Nikolić napustio je Igokeu i u nastavku sezone nastupaće u ABA 2 ligi. Photo: ABA League j.t.d./Dragana Stjepanović Ovaj 27-godišnji Nikšićanin je potpisao ugovor sa Vojvodinom i nema sumnje da će predstavljavati veliko… »
Topić: "Teo i Pefi mogu najviše da mi pomognu, imao sam pozitivnu tremu"

Topić: "Teo i Pefi mogu najviše da mi pomognu, imao sam pozitivnu tremu"

Sportske.net 31.12.2023
Košarkaš Crvene zvezde Nikola Topić bio je srećan nakon povratničke utakmice posle pozajmice u Megi. Topić je duel sa Igokeom (80:48) krenuo kao starter i za nekoliko sekundi uspeo da postigne prve poene, na opšte oduševljenje dvorane "Aleksandar… »
Topić posle meča za zvezdu: Imao sam tremu, ne znam kojim rečima da se zahvalim navijačima

Topić posle meča za zvezdu: Imao sam tremu, ne znam kojim rečima da se zahvalim navijačima

Večernje novosti 31.12.2023
TALENTOVANI košarkaš Nikola Topić vratio se u Crvenu zvezdu iz Mege i u prvoj utakmici u crveno-belom protiv Igokee je ostavio veoma dobar utisak. On nije mogao da sakrije zadovoljstvo što je ponono u timu sa Malog Kalemegdana. Photo: ABA League… »
Nikola Topić: Bilo je treme, Teo i Marković najviše mogu da mi pomognu

Nikola Topić: Bilo je treme, Teo i Marković najviše mogu da mi pomognu

Danas 30.12.2023
Povratnički debi u crveno-belom dresu Nikola Topić obeležio je sa osam poena i pet asistencija, u trijumfu Crvene zvezde nad Igokeom (80:48). Navijači su dobrim delom večeras došli u halu „Aleksandar Nikolić“ kako bi se uživo uverili u to… »
Topić zablistao na debiju, Crvena zvezda pretrčala Igokeu i počastila navijače za Novu godinu

Topić zablistao na debiju, Crvena zvezda pretrčala Igokeu i počastila navijače za Novu godinu

Danas 30.12.2023
Dugo očekivani ovosezonski debi Nikola Topić ukrasio je partijom kojom je najavio da bi zaista mogao da bude pojačanje Crvene zvezde u nastavku sezone. Oslabljena Igokea bila je nedostojan rival crveno-belima na kraju 2023. godine (80:48). Kada se… »
Nikola Topić oduševio "delije" na debiju: Mlada Zvezdina zvezda povela crveno-bele u 2024. - trijumfalno! (video)

Nikola Topić oduševio "delije" na debiju: Mlada Zvezdina zvezda povela crveno-bele u 2024. - trijumfalno! (video)

Večernje novosti 30.12.2023
Crvena zvezda je uz zapažen ovosezonski debi koji je imao Nikola Topić u njenom dresu nastavila seriju pobeda u ABA ligi: u 14. kolu je savladala Igokeu, a konačan rezultat 80:48 doneo je lideru regionalnog nadmetanja učinak 13-1, dok su gosti iz… »

Vesti dana »