Povezane vesti

"Ubica sigurno postoji": Ivicin otac nema snage da pročita nalaz obdukcije, ali nema dileme da je nešto kumovalo utapanju…

"Ubica sigurno postoji": Ivicin otac nema snage da pročita nalaz obdukcije, ali nema dileme da je nešto kumovalo utapanju…

Blic 31.12.2023
Ivica Golubović (39) iz Prijepolja nestao je 3. decembra, a njegovo telo pronađeno je 29. decembra. Obdukcijom je utvrđeno da na telu nije bilo drugih povreda i da je uzrok smrti utapanje, a njegov otac Milojica kaže da je preuzeo telo sina i da… »
Preuzeo sam telo sina, mislim da ubica ipak postoji Otac kaže da prvo mora da sahrani Ivicu, a onda će pročitati obdukcioni…

Preuzeo sam telo sina, mislim da ubica ipak postoji Otac kaže da prvo mora da sahrani Ivicu, a onda će pročitati obdukcioni…

Kurir 31.12.2023
Ivica Golubović (39) iz Prijepolja nestao je 3. decembra, a njegovo telo pronađeno je 29. decembra. Obdukcijom je utvrđeno da na telu nije bilo drugih povreda i da je uzrok smrti utapanje, a njegov otac Milojica za Kurir kaže da je preuzeo telo sina i… »
Urađena Obdukcija tela muškarca koje je nađeno u reci Lim! Ruke mu bile vezane, imao i teg - Sumnja se na ovo

Urađena Obdukcija tela muškarca koje je nađeno u reci Lim! Ruke mu bile vezane, imao i teg - Sumnja se na ovo

Mondo 31.12.2023
Muškarcu čije je telo nađeno u reci Lim bile vezane ruke. Muškarcu čije je telo nađeno u reci Lim bile vezane ruke. Obdukcijom I. G. (39) iz Prijepolja, koji je nestao 3. decembra, a njegovo telo pronađeno 29. decembra, utvrđeno je da na telu nije… »
Ivicu su našli u reci sa krpom u ustima i tegom prikačenim za telo: Isplivali jezivi detalji smrti momka iz Prijepolja

Ivicu su našli u reci sa krpom u ustima i tegom prikačenim za telo: Isplivali jezivi detalji smrti momka iz Prijepolja

Blic 31.12.2023
Telo Ivice Golubovića (39) iz Prijepolja pronađeno je pre dva dana u Limu. Ivica je nestao 3. decembra, a za njim su tragali vatrogasci, policija, porodica i prijatelji. Prema informacijama od izvora bliskom slučaju, Ivica je pronađen u reci Lim, sa… »
Ivica nađen s krpom u ustima, vezanim rukama i tegom prikačenim za telo: Obdukcija otkriva šta se desilo s mladićem iz…

Ivica nađen s krpom u ustima, vezanim rukama i tegom prikačenim za telo: Obdukcija otkriva šta se desilo s mladićem iz…

Kurir 31.12.2023
Obdukcijom tela I vice Golubović (39) iz Prijepolja, koji je nestao 3. decembra, a njegovo telo pronađeno 29. decembra, utvrđeno je da na telu nije bilo drugih povreda i da je uzrok smrti utopljenje. - Obdukcija je pokazala da je uzrok smrti… »

Vesti dana »