Povezane vesti

"Lepoto: Moja..." Janjuš objavio dosad neviđenu fotografiju brata Mihaila: Objavom rasplakao sve (foto)

"Lepoto: Moja..." Janjuš objavio dosad neviđenu fotografiju brata Mihaila: Objavom rasplakao sve (foto)

Blic 31.12.2023
Mihailo Janjušević (27), rođeni brat aktuelnog učesnika "Elite" Marka Janjuševića Janjuša oduzeo je sebi život u stanu u Beogradu. On je sahranjen na gradskom groblju u rodnom Prijepolju nedaleko od porodične kuće. Janjuš i njegova porodica… »
Janjuš se potresnim rečima obratio preminulom bratu mihailu! Fotografija koju je objavio mnoge će rastužiti: Lepoto moja...

Janjuš se potresnim rečima obratio preminulom bratu mihailu! Fotografija koju je objavio mnoge će rastužiti: Lepoto moja...

Kurir 31.12.2023
Marko Janjušević Janjuš, bivši košarkaš i rijaliti učesnik "Elite" pre samo par dana tragično je izgubio rođenog brata, Mihaila Janjuševića. Mihailo je na večni počinak ispraćen u sredu, 27. decembra u rodnom Prijepolju, nedaleko od… »
Janjuš ne dolazi sebi nakon smrti rođenog brata Njegova poslednja objava kida dušu, podelio nikad viđenu sliku pokojnog…

Janjuš ne dolazi sebi nakon smrti rođenog brata Njegova poslednja objava kida dušu, podelio nikad viđenu sliku pokojnog…

Alo 31.12.2023
Tuga. Rođeni brat učesnika rijalitija ''Elita'' Marka Janjuševića Janjuša, Mihailo Janjušević oduzeo je sebi život vešanjem, a u sredu je ispraćen na večni počinak u rodnom Prijepolju. Janjuš se oglašavao potresnim porukama na društvenim… »

Vesti dana »