Повезане вести
Земљотрес код Зенице: Излазак стручњака тек након празника
Ал Јазеера 31.12.2023
У потресу који је, у суботу увечер, погодио централни дио Босне и Херцеговине повријеђене су четири особе. Око 21:40 сати, 13 километара сјеверозападно од Зенице измјерено је подрхтавање тла од од 4,8 степени по Рицхтеру, на… »
Земљотрес у БиХ осјетило 600.000 људи, повријеђене четири особе
Ал Јазеера 31.12.2023
У синоћњем земљотресу који је погодио централни дио Босне и Херцеговине повријеђене су четири особе. Три особе су повријеђене у својим кућама, а једна при одрону камења на улазу у тунел Врандук код Зенице. Око 21 сат и 40… »
Снажан потрес у БиХ изазвао одрон, тешка несрећа на улазу у тунел Врандук
СЕЕбиз 31.12.2023
ЗЕНИЦА БиХ је у суботу навечер погодио потрес јачине 4,7 по Рицхтеровој скали, 13 километара сјеверно од Зенице. Према првим информацијама епицентар потреса био је на 10 километара сјеверозападно од Зенице на дубини од осам… »
Вести дана »
Авокатица Боровић: Тужилаштво нема ниједан валидан доказ, поступак покушај застрашивања студентског покрета
Недељник пре 6 минутајош 29 повезаних
Никезић (ССП): Нема никакве одлуке, све је била само још једна Вућићева представа
Данас пре 37 минутајош 37 повезаних





