Povezane vesti

Ovo je najveći blam u novogodišnjoj noći: Sara Jo poletela glavom u pod, krenula da izvede tačku, pa se prosula po bini

Ovo je najveći blam u novogodišnjoj noći: Sara Jo poletela glavom u pod, krenula da izvede tačku, pa se prosula po bini

Kurir 31.12.2023
Pevačica, Sara Jo, doživela je incident na nastupu o kom će se dugo pričati. Naime, ona je pevala i uveseljavala svoje fanove, a prilikom plesne tačke desilo se nešto što nikako nije trebalo. Ona je digla ruke u vazduh, a onda poletela na pod bine… »
Sara Jo se prosula na nastupu, pa poručila: "Ne znam za vas, ja sam već zaronila u 2024!" video

Sara Jo se prosula na nastupu, pa poručila: "Ne znam za vas, ja sam već zaronila u 2024!" video

Mondo 31.12.2023
Pevačica Sara Jo, doživela je pad na novogodišnjem nastupu o kom će se dugo pričati, ali je svojim komentarom nasmejala sve! Pevačica Sara Jo, doživela je pad na novogodišnjem nastupu o kom će se dugo pričati, ali je svojim komentarom nasmejala… »
(Video) Od šoka pala s nogu i krenula da plače: Našu pevačicu iznenadila sestra iz Amerike, ovaj "poklon" sigurno nikada…

(Video) Od šoka pala s nogu i krenula da plače: Našu pevačicu iznenadila sestra iz Amerike, ovaj "poklon" sigurno nikada…

Blic 31.12.2023
Pevačica Lena Čolak dobila je novogodišnje iznenađenje pravo iz Amerike kakvo nije mogla ni da sanja. Naime, Lenina rođena sestra živi u Americi, te pevačica nije u prilici da je vidi često, što je ona odlučila da promeni. Njena prijateljica… »
Leni Čolak stigao „poklon“ iz Amerike: Ovo nije očekivala, pevačica u suzama (VIDEO)

Leni Čolak stigao „poklon“ iz Amerike: Ovo nije očekivala, pevačica u suzama (VIDEO)

Nova 31.12.2023
Pevačica Lena Čolak doživela je iznenađenje zbog kojeg je zaplakala. Nju je drugarica nagovorila da u kasne sate siđe ispred zgrade kako bi navodno nešto preuzela, ali ju je ispred sačekalo ono što nije očekivala. Naime, ispred zgrade se pojavila… »
Ovome se nikako nije Nadala! Pevačica od šoka pala s nogu i krenula da plače, a za sve je kriva ona! Neočekivano…

Ovome se nikako nije Nadala! Pevačica od šoka pala s nogu i krenula da plače, a za sve je kriva ona! Neočekivano…

Kurir 31.12.2023
Mlada pevačica Lena Čolak doživela je iznenađenje zbog kojeg je i zaplakala, a emotivni snimak podelila je na društvenim mrežama. Nju je drugarica nagovorila da u kasne sate siđe ispred zgrade kako bi navodno nešto preuzela, ali ju je ispred… »

Vesti dana »