Povezane vesti

Neda u sedmoj deceniji pršti od energije! Ukraden zapalila Crnu Goru, publika u transu (video)

Neda u sedmoj deceniji pršti od energije! Ukraden zapalila Crnu Goru, publika u transu (video)

Kurir 31.12.2023
Neda Ukraden, nastupa u Crnoj Gori u Petrovcu u jednom luksuznom hotelu. Ona se pojavila u skupoj elegantnoj haljini i već sa prvom pesmom napravila je pošti haos u šali koja je prepuna. Pevačica se pojavila u lila haljini do poda, a izgledala je… »
Oskudno i lepršavo, kako samo ona ume! Seka Aleksić spremna da napravi haos, a evo šta je otkrila pred sam kraj godine…

Oskudno i lepršavo, kako samo ona ume! Seka Aleksić spremna da napravi haos, a evo šta je otkrila pred sam kraj godine…

Kurir 31.12.2023
Seka Aleksić, pojavila se pred sam početak megalomanskog spetakla u hotelu Hajat. Pevačica nije skidala osmeh sa lica, a njen stajling svima je zapao za oko.Imala je lepršavu frizuru, a svi su gledali u njenu odevnu kombinaciju, za koju kako kaže… »
Ilda Šaulić pred novogodišnji spektakl! Pevačica zablistala u novogodišnjoj noći u crnom, a svi gledali u jedan detalj na…

Ilda Šaulić pred novogodišnji spektakl! Pevačica zablistala u novogodišnjoj noći u crnom, a svi gledali u jedan detalj na…

Kurir 31.12.2023
Ilda Šaulić, za atmosferu u najluđoj novogodišnjoj noći biće u grandioznom hotelu Hilton. Pevačica je pred sam početak svog nastupa, zastala i pozirala pripadnicima sedme sile.Sudeći po fotografijama pevačica je izuzetno raspoložena, a osmeh sa… »

Vesti dana »