Povezane vesti

Nadal: Federer me najviše impresionirao, tenis je emocija

Nadal: Federer me najviše impresionirao, tenis je emocija

Politika 01.01.2024
Rodžer Federer je igrač koji me je najviše impresionirao, gledati njega dirnulo me je više nego gledati Novaka Đokovića – na kraju krajeva, suština tenisa je emocija, rekao je španski teniser Rafael Nadal. Osvajač 22 gren slem titule posle… »
Nadal: Sa Đokovićem nisam mogao da igram šah, kao sa Federerom

Nadal: Sa Đokovićem nisam mogao da igram šah, kao sa Federerom

Sportski žurnal 01.01.2024
Španac je istakao da je više emocija imao dok je gledao Rodžera, nego Novaka. Rafael Nadal, osvajač 22 gren slem titule posle skoro godinu dana pauze zbog povrede vratio se na teren, a u intervjuu za El Pais govorio je o najvećim rivalima. - Rodžer… »
Nadal: "Federer me dirnuo više nego Novak, naše rivalstvo prevazilazi sport!"

Nadal: "Federer me dirnuo više nego Novak, naše rivalstvo prevazilazi sport!"

Sportske.net 01.01.2024
Legendarni španski teniser Rafael Nadal dao je veliki intervju za El Pais u kojem je govorio o brojnim temama, a posebno je zanimljiv deo u kojem govori o najboljem teniseru sveta Novaku Đokoviću. Srbin je nedavno istakao da ga je Nadal "zastrašivao… »
Nadal: Federer mi budio jaču emociju nego Đoković

Nadal: Federer mi budio jaču emociju nego Đoković

Vesti online 01.01.2024
Rafael Nadal dao je opširan intervju za “Pais” u kojem je govorio, između ostalog, o svojim najvećim rivalima Novaku Đokoviću i Rodžeru Federeru. Novak je nedavno rekao da bi ga Nadal zastrašio pripremom pred mečeve kad su bili mlađi. Rafin… »
Nadal: Federer mi budio jaču emociju nego Đoković

Nadal: Federer mi budio jaču emociju nego Đoković

Sport klub 01.01.2024
Rafael Nadal dao je opširan intervju za El Pais u kojem je govorio, između ostalog, o svojim najvećim rivalima Novaku Đokoviću i Rodžeru Federeru. Novak je nedavno rekao da bi ga Nadal zastrašio pripremom pred mečeve kad su bili mlađi. Rafin… »
Ma, kakav Đoković! Nadal javno priznao: Federer mi budio jaču emociju od Novaka

Ma, kakav Đoković! Nadal javno priznao: Federer mi budio jaču emociju od Novaka

Večernje novosti 01.01.2024
RAFAEL Nadal nikada nije krio da mu je Rodžer Federer draži kolega od Novaka Đokovića, tako je bilo dok su sva trojica bili na terenu, a i sada kada je Švajcarac u penziji. Tanjug/AP Definitivno je Srbin bio trn u oku teniskoj eliti iz Španije i… »
Nadal u intervjuu za El Pais: Gledati Federera dirnulo me je više nego gledati Đokovića

Nadal u intervjuu za El Pais: Gledati Federera dirnulo me je više nego gledati Đokovića

Danas 01.01.2024
Rafael Nadal dao je opširan intervju za El Pais u kojem je govorio, između ostalog, o svojim najvećim rivalima Novaku Đokoviću i Rafaelu Nadalu. Đoković je nedavno rekao da bi ga Nadal zastrašio pripremom pred mečeve kad su bili mlađi, podseća… »

Vesti dana »