Povezane vesti

"Zbog kretena završavamo ranije" skandal na koncertu Marije Šerifović u Zenici: Pevačica prekinula novogodišnji nastup…

"Zbog kretena završavamo ranije" skandal na koncertu Marije Šerifović u Zenici: Pevačica prekinula novogodišnji nastup…

Kurir 01.01.2024
Marija Šerifović je za Novu godinu nastupala u Zenici, a njen koncert završio se mnogo ranije nego što je bilo planirano, što je razočaralo mnoge prisutne. Ipak, ona je za prekid koncerta imala debeli razlog - potpuno opravdan. Marija je nastup u… »
"Meni je bilo lepo bez obzira na pomalo nenormalne ljude": Oglasila se Marija Šerifović nakon dočeka u Zenici - ljudi bacali…

"Meni je bilo lepo bez obzira na pomalo nenormalne ljude": Oglasila se Marija Šerifović nakon dočeka u Zenici - ljudi bacali…

Blic 01.01.2024
Pevačica Marija Šerifović nastupala je za doček Nove godine u Zenici gde je dovela atmosferu do usijanja. Tokom nastupa Marija je u više navrata upozoravala neke ljude iz publike da prestanu da bacaju petarde na binu, a sada se na mrežama tim… »
Incident u Zenici, Marija Šerifović prekinula novogodišnji nastup (VIDEO)

Incident u Zenici, Marija Šerifović prekinula novogodišnji nastup (VIDEO)

Vesti online 01.01.2024
Marija Šerifović uvela je hiljade Zeničana u 2024. godinu, a nastup je prekinula nakon što je neko bacio petardu na binu, iako je više puta upozoravala da se to ne radi. O svemu se oglasila na društvenoj mreži Instagram. “E pa evo i mene u ovoj… »

Vesti dana »