Povezane vesti

„Udarila me je staklenom flašom, tada sam uzeo pištolj“: Novi detalji nasilja i pucnjave na Voždovcu u novogodšnjoj…

„Udarila me je staklenom flašom, tada sam uzeo pištolj“: Novi detalji nasilja i pucnjave na Voždovcu u novogodšnjoj…

Nova 01.01.2024
Muškarac K.M. (38) nakon svađe i tuče sa devojkom počeo je u da puca po stanu na Voždovcu. Prema informacijama, on je priznao da je „poludeo kada ga je udarila flašom po glavi. Tada je uzeo gasni pištolj iz fioke i počeo da puca po stanu… »
"Uzeo sam pištolj kada me je udarila flašom po glavi": Novi detalji drame na Voždovcu: Mladić i devojka se potukli posle…

"Uzeo sam pištolj kada me je udarila flašom po glavi": Novi detalji drame na Voždovcu: Mladić i devojka se potukli posle…

Blic 01.01.2024
Muškarac K. M. (38) nakon svađe i tuče sa devojkom počeo je u da puca po stanu na Voždovcu. Kako se saznaje, on je priznao da je "poludeo" kada ga je udarila flašom po glavi. Tada je uzeo gasni pištolj iz fioke i počeo da puca po stanu… »
Drama u novogodišnjoj noći na Voždovcu! Muškarac pucao iz gasnog pištolja u stanu: Komšije čule zapomaganje

Drama u novogodišnjoj noći na Voždovcu! Muškarac pucao iz gasnog pištolja u stanu: Komšije čule zapomaganje

Mondo 01.01.2024
Muškarac je u stanu na Voždovcu pucao iz gasnog pištolja. Muškarac je u stanu na Voždovcu pucao iz gasnog pištolja. Policiju na Voždovcu samo sat nakon ponoći pozvali su stanari jedne zgrade i rekli da čuju svađu, zapomaganje i pucnjavu… »
"Udarila me je staklenom flašom u glavu, tada sam uzeo pištolj": Novi detalji nasilja i pucnjave na Voždovcu

"Udarila me je staklenom flašom u glavu, tada sam uzeo pištolj": Novi detalji nasilja i pucnjave na Voždovcu

Telegraf 01.01.2024
Muškarac je primljen u bolnicu sa povredom glave, a zatim odveden u policiju. Muškarac K.M. (38) nakon svađe i tuče sa devojkom počeo je u da puca po stanu na Voždovcu, saznaje "Telegraf.rs". Prema našim informacijama, on je priznao da je "poludeo… »
Drama u novogodišnjoj noći na Voždovcu: Komšije čule zapomaganje: Mladić i devojka se posvađali, on zapucao iz gasnog…

Drama u novogodišnjoj noći na Voždovcu: Komšije čule zapomaganje: Mladić i devojka se posvađali, on zapucao iz gasnog…

Blic 01.01.2024
Policiju na Voždovcu samo sat nakon ponoći pozvali su stanari jedne zgrade i rekli da čuju svađu, zapomaganje i pucnjavu. Nezvanično, u stanu je policija zatekla mladića i devojku. Oni su rekli da su se posvađali, pa je K. M. (38) uzeo gasni… »
Drama u novogodišnjoj noći na Voždovcu: Komšije čule zapomaganje: Mladić i devojka se posvađali, on zapucao iz gasnog…

Drama u novogodišnjoj noći na Voždovcu: Komšije čule zapomaganje: Mladić i devojka se posvađali, on zapucao iz gasnog…

Blic 01.01.2024
Policiju na Voždovcu samo sat nakon ponoći pozvali su stanari jedne zgrade i rekli da čuju svađu, zapomaganje i pucnjavu. Nezvanično, u stanu je policija zatekla mladića i devojku. Oni su rekli da su se posvađali, pa je K. M. (38) uzeo gasni… »
Drama na Voždovcu: Nakon svađe sa devojkom, zapucao iz gasnog pištolja

Drama na Voždovcu: Nakon svađe sa devojkom, zapucao iz gasnog pištolja

Telegraf 01.01.2024
Policija privela K.M. (38). Policiju na Voždovcu samo sat nakon ponoći pozvali su stanari jedne zgrade i rekli da čuju svađu, zapomaganje i pucnjavu, saznaje "Telegraf.rs". Nezvanično, u stanu je policija zatekla mladića i devojku. Oni su rekli da… »

Vesti dana »