Povezane vesti
Nobelovcu šest mjeseci zatvora
Al Jazeera 01.01.2024
Mohammad Yunus i tri zaposlena iz kompanije Grameen Telecom, koju je on osnovao, osuđeni su u ponedjeljak zbog neuspjeha u stvaranju socijalnog fonda za svoje zaposlene. Sud u Bangladešu osudio je nobelovca Mohammada Yunusa na šest mjeseci zatvora zbog… »
Nobelovcu šest meseci zatvora
N1 Info 01.01.2024
Sud u Bangladešu osudio je danas nobelovca Muhameda Junusa na šest meseci zatvora zbog kršenja zakona o radu, saopštili su tužioci, dok janus tvrdi da j osuđen za zločin koji nije počinio, javlja Rojters. Osamdesettrogodišnji Junus i njegova Gramin banka… »
Nobelovac osuđen na šest meseci zatvora zbog kršenja zakona o radu u Bangladešu
Euronews 01.01.2024
Sud u Bangladešu osudio je danas nobelovca Muhameda Junusa na šest meseci zatvora zbog kršenja zakona o radu, saopštili su tužioci, dok janus tvrdi da je osuđen za zločin koji nije počinio, javlja Rojters. Osamdesettrogodišnji Junus i njegova Gramin… »
Vesti dana »
UŽIVO Oboren još jedan američki lovac; Odloženo glasanje UN o Ormuskom moreuzu; Sirene u Bahreinu
Sputnik pre 48 minutajoš 10 povezanih
Bolan udarac za Luku Dončića! Svet čuo vest koju nikako nije želeo...
Kurir pre 1 satjoš 8 povezanih
AMSS: Na putevima u Srbiji nema zadržavanja, oprez zbog magle i odrona
Euronews pre 23 minutajoš 4 povezane





