Povezane vesti

Pucnjava u Sarajevu, na meti poznati tiktok kriminalac? Automobil izrešetan, Faćo bio na nišanu - "Mislio sam da se čuju…

Pucnjava u Sarajevu, na meti poznati tiktok kriminalac? Automobil izrešetan, Faćo bio na nišanu - "Mislio sam da se čuju…

Kurir 02.01.2024
U Sarajevu je u večernjim satima došlo do pucnjave u Paromlinskoj ulici na broju 34. Tragovi metaka se vide na jednom od automobila. Sa pripadnicima MUP-a KS se nalazi i Amir Pašić Faćo, zato što se sumnja se da je na njega neko pucao. Kako je… »
Novi detalji pucnjave na faća u Sarajevu: Tvrdi da zna ko je pucao na njega! U sukobu je sa kartelom Keljmendi

Novi detalji pucnjave na faća u Sarajevu: Tvrdi da zna ko je pucao na njega! U sukobu je sa kartelom Keljmendi

Kurir 02.01.2024
Juče uveče u Sarajevu se dogodila pucnjava, a hici su ispaljeni na Amira Pašića, poznatijeg kao Faćo. Incident se desio u Paromlinskoj ulici u opštini Novo Sarajevo, a Ministarstvo unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo izdalo je saopštenje povodom… »
Pucnjava u Sarajevu: Izrešetan auto Tiktokera, on izjavio - "Mislio sam da se čuju petarde" (video)

Pucnjava u Sarajevu: Izrešetan auto Tiktokera, on izjavio - "Mislio sam da se čuju petarde" (video)

Večernje novosti 02.01.2024
U Sarajevu je u večernjim satima došlo do pucnjave u Paromlinskoj ulici na broju 34. Foto: Printskrin Jutjub/dnevniavaz Tragovi metaka se vide na jednom od automobila. Sa pripadnicima MUP-a KS se nalazi i Amir Pašić Faćo, zato što se sumnja se da je… »

Vesti dana »