Povezane vesti
Putin: U meni sve vri…
Politika 02.01.2024
Ono što se desilo u Belgorodu je teroristički napad – Ukrajina je gađala civile, rekao je ruski predsednik Vladimir Putin tokom posete vojnoj bolnici. U razgovoru sa borcima dotakao se terorističkog napada kijevskog režima na Belgorod. Putin je… »
RAT U UKRAJINI Ponovo se čuju eksplozije u Belgorodu, na snazi upozorenje za raketni napad
Euronews 02.01.2024
Rat u Ukrajini traje 678 dana. Broj ruskih civila poginulih u ukrajinskom napadu na Belgorod porastao je na 25, a u ukrajinske oružane snage su u međuvremenu ponovo više puta raketirale tu oblast, ali i centar Donjecka. S druge strane, meta napada… »
Invazija na belogorod! Ukrajinska armija krenula nikad jače, sirene se pale treći put
Pravda 02.01.2024
Specijalna vojna operacija u Ukrajini, dan 678. Rusija će posle napada na Belgorod vršiti precizne udare na vojne objekte Ukrajine, izjavio je ruski predsednik Vladimir Putin. Broj žrtava napada povećao se na 25, od kojih je petoro dece. Norveška… »
Vesti dana »

Dačić: Fotografija koju je Dijana Hrka prijavila kao uznemirujuću nije naknadno poslata, nastala još u martu 2020.
Blic pre 6 satijoš 3 povezane

Đoković uspešno započeo turnir u Majamiju: Hidžikata je „arhiviran“, sledi meč sa Argentincem
Danas pre 7 satijoš 2 povezane

(VIDEO) Građani se okupili ispred niške policije: Ne zna se zašto je priveden student Mateja Nikolić, ne dozvoljava se ulazak advokata
Danas pre 5 satijoš 2 povezane

Dragan Milić osudio nasilje nad gradonačelnikom Niša: "Mržnja, bes i agresija nikada dobro doneli nisu"
Blic pre 7 satijoš 1 povezana

Vrlo težak poraz Partizana: Efes deklasirao crno-bele u prepunoj Areni
Danas pre 5 satijoš 2 povezane