Povezane vesti

Đoković: Biću spreman za naredni meč, nadam se da se povreda neće pogoršati

Đoković: Biću spreman za naredni meč, nadam se da se povreda neće pogoršati

Politika 02.01.2024
PERT – Najbolji teniser Novak Đoković izjavio je danas u Pertu da će igrati za Srbiju u četvrtfinalu Junajted kupa protiv Australije i dodao da veruje da se povreda zgloba neće pogoršati, prenose australijski mediji. Srbija je ranije danas… »
Moja: Ne sumnjam da će Rafa igrati na visokom nivou

Moja: Ne sumnjam da će Rafa igrati na visokom nivou

Sport klub 02.01.2024
Karlos Moja, trener Rafaela Nadala, siguran je da će se njegov učenik vratiti na visok nivo tenisa. Nadal je u Brizbejnu pobedio Dominika Tima sa 7:5, 6:1 u svom prvom meču u skoro godinu dana. „Koncentrisali smo se na ono na čemu smo i radili… »
Novak Đoković: Biću spreman za naredni meč, nadam se da se povreda neće pogoršati

Novak Đoković: Biću spreman za naredni meč, nadam se da se povreda neće pogoršati

Euronews 02.01.2024
Najbolji teniser sveta Novak Đoković izjavio je danas u Pertu da će igrati za Srbiju u četvrtfinalu Junajted kupa protiv Australije i dodao da veruje da se povreda zgloba neće pogoršati, prenose australijski mediji. Srbija je ranije danas izborila… »
Nadal: Moram da budem ponosan na način na koji sam igrao protiv Tima

Nadal: Moram da budem ponosan na način na koji sam igrao protiv Tima

Politika 02.01.2024
BRIZBEJN – Španski teniser Rafael Nadal izjavio je da je srećan zbog pobede protiv Austrijanca Dominika Tima u prvom kolu ATP turnira u Brizbejnu i dodao da je ponosan na svoju igru posle pauze od skoro godinu dana. Nadal je ranije danas pobedio Tima… »
Nadal: Više nervoze nego inače, samo da ostanem zdrav

Nadal: Više nervoze nego inače, samo da ostanem zdrav

Sport klub 02.01.2024
Rafael Nadal bio je veoma zadovoljan nivoom igre u svom prvom meču posle pauze od skoro godinu dana. Španac je pobedio Dominika Tima sa 7:5, 6:1 i u drugoj rundi ga čeka Džejson Kubler. „U ovakvim situacijama ništa ne može da se očekuje – bio… »
Đoković: Nadam se da problem sa ručnim zglobom nije ozbiljnije prirode

Đoković: Nadam se da problem sa ručnim zglobom nije ozbiljnije prirode

Danas 02.01.2024
Najbolji teniser sveta Novak Đoković nada se da problem sa ručnim zglobom nije ozbiljan. Tokom pobede nad Jiržijem Lehečkom 6:1, 6:7 (3-7), 6:1, Đoković se mučio sa ručnim zglobom. „Nadam se da nije ništa ozbiljno. Desilo mi se to na… »
Đoković o zglobu: Nadam se da nije ozbiljno…

Đoković o zglobu: Nadam se da nije ozbiljno…

Sport klub 02.01.2024
Najbolji teniser sveta Novak Đoković nada se da problem sa ručnim zglobom nije ozbiljan. Tokom pobede nad Jiržijem Lehečkom 6:1, 6:7 (3-7), 6:1, Đoković se mučio sa ručnim zglobom. „Nadam se da nije ništa ozbiljno. Desilo mi se to na… »
Novače, veliki si! Đoković poslao poruku Nadalu i sa dve reči pokazao kakav je čovek (foto)

Novače, veliki si! Đoković poslao poruku Nadalu i sa dve reči pokazao kakav je čovek (foto)

Večernje novosti 02.01.2024
NAJBOLjI teniser planete, Novak Đoković još jednom je pokazao punu veličinu i svojim rivalima ukazao poštovanje kakvo od njih retko kada dobija. FOTO: Tanjug/AP Skoro 12 meseci Rafael Nadal (37) nije odigrao nijedan meč, tačnije od Australijan… »
Đoković o povredi: Nadam se da se neće pogoršati, malo je zabrinjavajuće

Đoković o povredi: Nadam se da se neće pogoršati, malo je zabrinjavajuće

Večernje novosti 02.01.2024
NOVAK Đoković zabrinuo je sve navijače zbog povrede ručnog zgloba. Ipak, on je optimističan kada je u pitanju četvrtfinalni duel Junajted kupa koji Srbija igra protiv domaćina Australije. FOTO: EPA Najbolji teniser sveta je otkrio da je problem sa… »
Šta će na ovo reći Novak Đoković? Ovo su prve reči Rafaela Nadala po povratku na teren u Australiji

Šta će na ovo reći Novak Đoković? Ovo su prve reči Rafaela Nadala po povratku na teren u Australiji

Večernje novosti 02.01.2024
ŠPANSKI teniser Rafael Nadal vratio se na teren nakon nešto manje od godinu dana pauze i u prvom kolu ATP turnira u Brizbejnu ubedljivo je savladao Austrijanca Dominika Tima 7:5, 6:1. FOTO: AP Emotivno je doživeo svoj povratak na teren španski as. -… »
Nadal: Moram da budem ponosan na način na koji sam igrao protiv Tima

Nadal: Moram da budem ponosan na način na koji sam igrao protiv Tima

Sportski žurnal 02.01.2024
Nadal je istakao da je imao veliku podršku tokom oporavka od povrede. Španski teniser Rafael Nadal izjavio je da je srećan zbog pobede protiv Austrijanca Dominika Tima u prvom kolu ATP turnira u Brizbejnu i dodao da je ponosan na svoju igru posle pauze… »
Nadal se pobedom vratio na teren

Nadal se pobedom vratio na teren

Radio sto plus 02.01.2024
Nadal nije igrao još od 18. januara prošle godine kada je izgubio u drugom kolu Australijan opena. Posle operacije kuka, meseci rehabilitacije i pada na ATP rang-listi na 672. mesto, Nadal se dobrom igrom vratio na teren. U prvom setu nije bilo brejkova… »
Emotivni Nadal otvorio dušu posle povratka na teren: "Rekordi mi nisu bitni, iza mene je jedna od najtežih godina"

Emotivni Nadal otvorio dušu posle povratka na teren: "Rekordi mi nisu bitni, iza mene je jedna od najtežih godina"

Kurir 02.01.2024
Rafael Nadal se u velikom stilu vratio na teren. "Bik sa Majorke" počistio je Dominika Tima u dva seta (7:5, 6:1) na startu turnira u Brizbejnu, a zatim je izneo svoje utiske. - Hvala vam svima, hvala što ste navijali za mene. Ovaj meč je bio vrlo… »
Nadal se vratio posle godinu dana i pobedio: Rafa pokazao svetu kako igra šampion

Nadal se vratio posle godinu dana i pobedio: Rafa pokazao svetu kako igra šampion

Mondo 02.01.2024
Rafael Nadal pobedio je Dominika Tima u Brizbejnu. Rafael Nadal pobedio je Dominika Tima u Brizbejnu. Rafael Nadal (37) godinu dana nije igrao tenis, vratio se na teren i upisao pobedu! Šampioni ostaju šampioni, koliko god dugo da ne učestvuju na… »
Veliki povratak rafaela Nadala! Španac bacio publiku u trans, pa počistio bivšeg osvajača US Opena!

Veliki povratak rafaela Nadala! Španac bacio publiku u trans, pa počistio bivšeg osvajača US Opena!

Kurir 02.01.2024
Rafael Nadal vratio se na teren na dominantan način i u prvom meču na turniru u Brizbejnu počistio je bivšeg osvajača US Opena, Dominika Tima, sa 2:0 u setovima (7:5, 6:1). Pojavio se Nadal u Australiji i bacio je navijače u trans, a onda je izašao… »

Vesti dana »