Povezane vesti

Moja Tijana je heroj, porođaj je trajao 26 sati: Miloš Timotijević je ovo ime odabrao za sina

Moja Tijana je heroj, porođaj je trajao 26 sati: Miloš Timotijević je ovo ime odabrao za sina

Story 02.01.2024
Glumac Miloš Timotijević u oktobru 2023. godine oženio se izabranicom Tijanom Simić, a ova vest je mnoge ostavila bez teksta, budući da javnost nije znala da se umetnik prethodno u tajnosti razveo od bivše supruge Dunje, sa kojom je u braku proveo… »
"Porođaj je trajao 26 sati, bio sam sa njom": Miloš Timotijević otkrio ime sina i nepoznate detalje o porodici koju krije od…

"Porođaj je trajao 26 sati, bio sam sa njom": Miloš Timotijević otkrio ime sina i nepoznate detalje o porodici koju krije od…

Blic 02.01.2024
Glumac Miloš Timotijević 2023. godinu definitivno će upamtiti po najlepšem trenutku u životu. Njegovoj supruzi Tatjani i njemu ostvarila se najveća želja, dobili su bebu, a iako ne voli da otkrila svoju privatnost, ovog puta je napravio presedan… »
Sećam se panike, porođaj je trajao 26 sati... Miloš Timotijević prvi put o sinu Jakovu: "Kad se rodio, bili smo razdvojeni"

Sećam se panike, porođaj je trajao 26 sati... Miloš Timotijević prvi put o sinu Jakovu: "Kad se rodio, bili smo razdvojeni"

Kurir 02.01.2024
U godini iza nas dramski umetnik Miloš Timotijević pored velikog uspeha na poslovnom planu, imao je razloga za slavlje i privatno. Glumac je krajem 2022. godine drugi put stao na ludi kamen sa izabranicom Tijanom iz Portugala. Njih dvoje su, kako su… »

Vesti dana »