Povezane vesti

Salihamidžić: Imao sam 15 godina, kada sam uzeo kalašnjikov

Salihamidžić: Imao sam 15 godina, kada sam uzeo kalašnjikov

Sport klub 02.01.2024
Nekadašnji as Bajerna, dugo godina i direktor kliba iz Minhena, koji je igrao i za Juventus, Hamburg, Volfsburg, Hasan Salihamidžić, prvi put je javno pričao o ratu koji je razorio bivšu SFRJ, u kojoj je rođen. „Rođen sam u Mostaru, gde je… »
"Imao sam 15 godina, otac mi je rekao da uzmem kalašnjikov..." Potresna ispovest legendarnog fudbalera o ratu u Jugoslaviji!

"Imao sam 15 godina, otac mi je rekao da uzmem kalašnjikov..." Potresna ispovest legendarnog fudbalera o ratu u Jugoslaviji!

Kurir 02.01.2024
Hasan Salihamidžić važi za jednog od najboljih igrača koje je Bosna i Hercegovina ikada imala. Postao je popularni Braco legenda Bajerna, zatim je bio i sportski direktor minhenskog velikana, a sada se dotakao svojih početaka i rata koji je na njega… »
Imao sam kalašnjikov ispod kreveta sa 15 godina! "Braco" šokirao sve: Otac mi rekao da uzmem pištolj i da izađem napolje

Imao sam kalašnjikov ispod kreveta sa 15 godina! "Braco" šokirao sve: Otac mi rekao da uzmem pištolj i da izađem napolje

Mondo 02.01.2024
Hasan Salihamidžić pričao je o ratu u Jugoslaviji. Hasan Salihamidžić pričao je o ratu u Jugoslaviji. Hasan Salihamidžić (47) igrao je u karijeri za Hamburg, Bajern Minhen, Juventus i Volfsburg, osvojio je Ligu šampiona sa Bavarcima, sa njima je… »

Vesti dana »