Povezane vesti
Mural posvećen Balaševiću na Limanu ponovo išaran šovinističkim grafitima
NoviSad.com 02.01.2024
Novi Sad - Nepoznati počinioci ponovo su išarali šovinističkim i prostačkim grafitima mural posvećen novosadskom kantautoru Đorđu Balaševiću u Fruškogorskoj ulici, na Limanu 2. Na muralu, preko Balaševićevog lica, crvenom bojom nacrtani su krst i… »
Mural posvećen Balaševiću u Novom Sadu ponovo išaran šovinističkim grafitima
In medija 02.01.2024
„Reč je o muralu koji je nacrtao umetnik iz Doboja Deni Božić, a koji je na sličan način bio išaran i ranije u više navrata“. Nepoznati počinioci ponovo su išarali šovinističkim i prostačkim grafitima mural posvećen novosadskom kantautoru Đorđu… »
Mural posvećen Balaševiću ponovo išaran šovinističkim grafitima
Moj Novi Sad 02.01.2024
Na Limanu 2, u Fruškogorskoj ulici, nepoznati počinioci ponovo su išarali šovinističkim i prostačkim grafitima mural posvećen novosadskom kantautoru Đorđu Balaševiću. Na muralu, preko Balaševićevog lica, crvenom bojom nacrtani su krst i latinično slovo… »
Vesti dana »
'Čovek drugog sveta': Odlazak Bože Koprivice, pisca, dramaturga i velikog navijača Partizana
BBC News pre 39 minutajoš 1 povezana
U Srbiji posle hladnog jutra promenljivo oblačno, temperatura do 15 stepeni
Nova pre 29 minutajoš 1 povezana






