Povezane vesti
Novi crni rekord na putevima u Crnoj Gori: Prošle godine poginulo 77 osoba
Večernje novosti 02.01.2024
NA PUTVIMA u Crnoj Gori tokom 2023. godine život je direktno izgubilo 77 osoba, čime je postavljen crni rekord u odnosu na prethodne godine. Foto: Bijelo Polje online Ovo je dramatično upozorenje iz Uprave policije Crne Gore uz konstataciju da se za 11… »
Policija Crne Gore: Crni bilans na putevima
N1 Info 02.01.2024
Na crnogorskim putevima je lane život direktno izgubilo 77 osoba, čime je, kako je saopštila Uprava policije, postavljen crni rekord u odnosu na prethodne godine. U prvih 11 meseci 2023. godine dogodile su se 6.052 saobraćajne nezgode, u kojima su teško… »
Upozorenje Uprave policije Crne Gore: Posle stradanja na drumovima - Vozači, usporite, u danu poginule četiri osobe!
Večernje novosti 02.01.2024
I PORED pojačanog prisustva saobraćajne policije na putnim pravcima, preventivnih aktivnosti, akcija, pojačanih kontrola učesnika u saobraćaju i brojnih apela, na putevima u Crnoj Gori se u prethodna dva dana dogodio veći broj saobraćajnih nezgoda, u… »
Za dva dana četvoro poginulih u Crnoj Gori: Iz policije upozoravaju na poštovanje mera bezbednosti
Telegraf 02.01.2024
Ističu da posebno zabrinjava veliki broj vozača pod dejstvom alkohola. I pored pojačanog prisustva saobraćajne policije na putnim pravcima, preventivnih aktivnosti, akcija, pojačanih kontrola učesnika u saobraćaju i brojnih apela, na putevima u Crnoj… »
Vesti dana »

Samit Trampa i Putina na Aljasci: diplomatski napori, izazovi i zahtevi za učešćem Zelenskog
Naslovi.ai pre 14 minutajoš 59 povezanih

Pao rekord Srbije, "pukla stotka" bez Jokića i Bogdana! "To FIBA suđenje..."; Pešić: "To, prosto, mora!"
B92 pre 24 minutajoš 27 povezanih

Svetislav Pešić pričao o rekordnoj pobedi, pa otkrio stanje Micića: "Videćemo šta kažu doktori..."
Telegraf pre 24 minutajoš 34 povezane